Balíčky / vouchery kryptomeny TRON – Oplatí sa kúpiť alebo je to podvod?

BITmarkets BITmarkets

Analytici tvrdia, že kryptomena TRON v tomto roku spraví 2000 %! Je to prakticky tutovka. Všetci rýchlo poďte, máme tu pre vás špeciálne balíčky, ktoré budú mať o chvíľu obrovskú hodnotu. Ľudia na tom zarábajú milióny a aj vy môžete byť veľmi bohatý/-á! Iba vďaka nám máte jedinečnú šancu splniť si všetky vaše sny! 

Oslovil vás niekto s podobnou ponukou a teraz premýšľate, že do toho investujete? Ohromili vás vyjadrenia rôznych “profesorov”, ktorí sľubujú obrovské zisky bez práce? Tento článok je určený pre vás.

Čo je TRON a aká je jeho história?

TRON je kryptomena. Jej korene siahajú do roku 2014. Jej predchodca – Raybo – bol zároveň aj prvou čínskou internetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberala technológiou blockchain.

V roku 2017 vznikla spoločnosť TRON Foundation, ktorá zastrešuje vývoj kryptomeny TRON. V priebehu októbra 2017, v čase veľkej kryptomenovej bubliny, hodnota mincí TRON začala prudko stúpať. Svoju maximálnu hodnotu – 0,25 $ – dosiahla v roku 2018. Skorí investori teda za niekoľko mesiacov skutočne zarobili tisícky percent. Potom však bublina praskla a cena TRON-u veľmi rýchlo klesla o 95 %.

Odvtedy sme mohli pozorovať menší nárast, ale aj v čase písania tohto článku je hodnota TRON-u, oproti historickému maximu, o 90 % nižšia. Tým nechceme tvrdiť, že TRON je nekvalitný projekt. Podobný prepad zaznamenala väčšina coinov. Rozhodne však nejde o žiadny zázrak a tisícpercentné zisky sú zatiaľ v nedohľadne.

Najnovšie informácie o kryptomene TRON nájdete tu.

Oplatí sa teda nakupovať TRON?

TRON v súčasnosti patrí medzi najkvalitnejšie projekty zo sveta kryptomien. Má obrovský potenciál a očakávame, že v budúcnosti bude jeho cena stúpať. Avšak neexistuje žiadna záruka! Úspech TRON-u závisí od mnohých faktorov a táto kryptomena má veľmi silnú konkurenciu v podobe ďalších technologických coinov, ako je Cardano, Stellar, EOS, Ethereum, Waves

Nákup TRON balíčkov / voucherov – Áno alebo nie?

Naše skúsenosti s firmami, ktoré predávajú TRON vouchery sú veľmi negatívne. Čitatelia sa nám v minulosti často sťažovali, že sa im po uhradení objednávky nepodarilo získať svoje kryptomeny. Niektorým sa nakoniec podarilo tento problém vyriešiť, iným zase nie.

To však nie je ten hlavný problém. Nákup kryptomien týmto spôsobom neodporúčame hlavne kvôli vysokým poplatkom, ktoré si predajcovia účtujú. Je to prakticky úžera. Predajca, ktorý je s vami v kontakte vám však môže tvrdiť, že to tak nie je. Vy si však môžete veľmi jednoducho overiť, či vám dáva dobrý kurz, alebo vás chce podviesť. Aktuálnu cena TRON-u nájdete tu. Na stránke kmcap.eu nájdete zoznam všetkých kryptomien spolu s aktuálnymi cenami, za ktoré sa predávajú a s ďalšími štatistikami.

Tu nájdete typický e-mail od podvodníka, ktorý vás očividne chce nalákať na nákup predražených balíčkov. Takéto nátlakové metódy predaja sú nezákonné! A prázdne sľuby o rozprávkových ziskoch? Neverte im. Ak vám príde/prišlo niečo podobné, pošlite nám to na e-mail a my to tu zverejníme.

Ako nakúpiť kryptomenu TRON tak, aby som neprerobil?

Aktuálnu cenu kryptomeny TRON na trhu si môžete pozrieť v tomto odkaze. Za túto cenu môžete nakupovať na kvalitných a overených zmenárňach. My odporúčame Binance – zmenáreň, ktorú používajú milióny obchodníkov, investorov a hlavne laikov, ktorí s kryptomenami nemajú skúsenosti.

Navyše, poplatky za takýto nákup sú minimálne! Pohybujú sa okolo 0,25 %. Návod na používanie burzy Binance nájdete tu. V prípade, že máte problém s registráciou alebo vám niečo nie je jasné,  určite vám poradí naša komunita v tejto diskusnej skupine.

Záver

Bol toto váš prvý kontakt s kryptomenami? To je nám ľúto. Dúfam, že po prečítaní tohto článku ste už vyzbrojení vedomosťami a nabudúce podobné podvody s vouchermi a inými hlúposťami hravo odhalíte. Ak vás táto oblasť zaujala, na krytomagazine nájdete obrovské množstvo informácií. V prípade, že ste sa rozhodli dať do kryptomien nejaké peniaze, odporúčame prečítať si článok nižšie. Nájdete v ňom základné chyby, ktoré robí väčšina ľudí. Ak chcete ostať informovaní o najnovšom dianí zo sveta s kryptomenami, prihláste sa na odber našich článkov (návod nájdete tu), prípadne nás sledujte na facebooku.

3 spôsoby, ako zbohatnúť na kryptomenách – ktorý z nich je najlepší?