Bitcoin a target 33 000
Bitcoin a target 33 000. Zdroj: Shutterstock.com/Larina Marina

Bitcoin stále pokračuje v sideway štruktúre, ktorú neprekonal, no trhová cena vytvorila silnú štvorhodinovú býčiu sviečku, akú sme nevideli už dva týždne. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým pokračuje v raste a dosahuje v čase písania článku už hladinu 46,43 %, pričom rast neustupuje.

Z krátkodobého hľadiska RSI indikuje prekúpenosť a aj keď je stále priestor na rastúci trend, pravdepodobne dôjde k vytvoreniu lokálneho maxima. Spomínaná býčia sviečka nebola dokonca sprevádzaná ani významnými býčími objemami. Zatiaľ teda nemôžeme hovoriť ani o krátkodobom potvrdenom rastúcom trende.

Bitcoin a target 33 000 $
Bitcoin a target 33 000 $. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Čaká nás zelený jún? Tento mesiac bol väčšinou pre Bitcoin ziskový

Bitcoin a target 33 000 $

Stále na druhej strane platí to, že targetujeme býčí pohyb až na rezistenciu, ktorá pozostáva z maxím korekčného legu. Momentálne to predstavuje hodnotu cca 33 000 $. Ani tento pohyb ale neznamená, že cena mení trend. Ide totižto stále o súčasť korekčnej štruktúry.

Sledujem teda dva scenáre zobrazené na grafe, pričom zo strednodobého hľadiska som bearish. Zatiaľ nie je potvrdené ani dno celej korekcie, a preto nad reverziou trendu zatiaľ uvažovať nemôžeme. Formovanie dna môže prebehnúť aj na týždennom MA200 na 22 000 $ alebo vyššie, keďže indikátor stále rastie.

Mohlo by ťa zaujímať: Nákup Bitcoinu počas prepadu nemusí byť vždy dobrý nápad

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance