Bitcoin už čoskoro exploduje
Bitcoin už čoskoro exploduje. Zdroj: shutterstock.com/Photo Veterok/Pincasso

Jeden z najznámejších a najdiskutovanejších analytikov vo svete kryptomien srší optimizmom. PlanB pred nedávnom uviedol, že bitcoin čoskoro exploduje a jeho cesta na 1 milión dolárov je voľná. Vzhľadom na nie príliš dávne udalosti ide o veľmi sebavedomé vyhlásenie, ktoré citoval portál Daily Hodl.

Bitcoin už čoskoro exploduje

Analytik PlanB sa drží svojej pozitívnej prognózy vlajkovej kryptomeny, pričom už v krátkodobom horizonte očakáva, že sa bitcoin posunie na vyššie cenové úrovne. Na základe čoho predpokladá masívny rast?

Aj napriek tomu, že jeho model Stock-to-flow minulý rok zlyhal, podľa jeho slov to nie je pravda a tento model zostáva neporušený. Ak sa jeho slová naplnia, v roku 2025 bude bitcoin na úrovni 1 milióna dolárov.

Rast pripisuje nie len globálnemu prijatiu kryptomien, ale aj nadchádzajúcemu halvingu považovanému za udalosť, ktorá odštartuje ďalší rast.

Viac o tejto udalosti si môžete prečítať tu: Čo je to halvingový cyklus a prečo výrazne ovplyvňuje cenu Bitcoinu?

BTC našiel svoje dno, blíži sa halving a býčí cyklus. V roku 2025 bude bitcoin na úrovni 1 milióna dolárov,“ uviedol známy analytik.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Analytik sa tak drží svojej prognózy a vo svojom nedávnom videu dokonca spochybnil názory analytikov, ktorí súčasný rast považujú za pascu.

Ďalší známy analytik so pseudonymom Guy, ktorý moderuje reláciu CoinBureau, očakáva pokles a to naprieč celým trhom. Podľa jeho slovo dokonca niektoré kryptomeny padnú na svoje nové minimá.

Je toho naozaj veľa, na čo si treba dávať pozor. Ak FED skutočne prejde ku kvantitatívnemu uvoľňovaniu, bude to znakom, že sa niečo naozaj pokazilo. Stále sme nevideli ten najhorší dôsledok krízy. Čoskoro sa to prejaví na akciových trhoch aj na trhu s bývaním. Z pohľadu korelácie očakávam to isté aj v prípade kryptomien,“ tvrdí Guy.

Viac si môžete prečítať tu: Všetci čo predpovedajú rast sa mýlia. Kryptomeny padnú na nové minimá – Coin Bureau