[VIDEO] Schiff vs Pompliano – Zlatá Debata, ktorú musia vidieť všetci!

0

Úžasná, skvelá, neopísateľná. Toľko na úvod o debate, ktorá 31.7. prebiehala na CNBC v rubrike Crypto Trader medzi Petrom Schiffom a Anthonym Pomplianom. Kedže išlo o špeciálnu udalosť, dostala aj špeciálne meno – Golden Debate (Zlatá Debata). A prebiehala naozaj skvele (až na pár nenápadných útokov, ktoré však ja určite odpúšťam).

Skvelé názory z oboch strán

Kedže nechcem nič spoilovať pre ľudí, ktorí by si chceli toto video pozrieť (a naozaj by mali všetci), tak nebudem menovať žiadne konkrétne názory a fakty, ktoré obe strany uviedli. Schiff aj Pompliano sa prezentovali vysokým levelom pripravenosti, kvalitnými informáciami a pomerne vydarenými reakcia na názory protistrany.

Avšak aspoň ako čiastočný teaser na to, čo môžete uvidieť vo videu, vám ponúkam krátke zhrnutie toho, čo sa snažili Peter Schiff a Anthony Pompliano objasniť. Peter Schiff (veľmi známy podporovateľ zlata), zastávajúci si túto komoditu uviedol niekoľko dôvodov, prečo by sa Bitcoin nemal nazývať „digitálnym zlatom.“ Rovnako sa snažil poukázať najmä na to, že Bitcoin má oveľa viac spoločných vlastností s fiat menami, ako so zlatom samotným.

Na druhej strane bol známy podporovateľ a Bitcoin maximalista, Anthony Pompliano, spoluzakladateľ a CEO spoločnosti Morgan Creek Capital. Ten pochopiteľne držal stranu najväčšej kryptomene a snažil sa „presvedčiť“ Petra Schiffa, prečo by mohol Bitcoin byť nielen „digitálnym zlatom,“ ale z časti aj skvelou (nielen investičnou) možnosťou do budúcna.

Predohra k danej debate trvala niekoľko mesiacov

To, že sa práve títo dvaja muži stretli za jedným stolom v otvorenej debate, aby diskutovali o zlate a Bitcoine, nie je vôbec náhoda. Obaja si totižto na Twitteri vymenili niekoľko krát pomerne zaujímavé názory a postoje. Práve to mohlo byť akýmsi spúšťačom toho, že CNBC zavolalo oboch do svojej relácie, aby spolu boli hlavnými protagonistami „Zlatej Debaty.“

Tá prebehla naozaj skvele. Neviem, či nie je môj entuziazmus prehnaný potom, čo ma obrovsky sklamala debata medzi Nourielom Roubinim a Arthurom Hayesom. Tá bola úplným protikladom tejto, plná osočovania, osobných útokov a narážok a poskytla naozaj minimum skutočných informácií.

Záver

Možno aj z vyššie spomenutej nevydarenej debaty sa Peter Schiff a Anthony Pompliano poučili a „Zlatú Debatu“ držali na veľmi profesionálnej a distingvovanej úrovni. Ak teda viete aspoň ako tak po anglicky (čo predpokladám, že každý podporovateľ kryptomien vie), tak naozaj vrelo odporúčam pozrieť dané video. A určite ho musíte pozrieť celé, pretože malo pomerne prekvapivý koniec.

Čo čítať ďalej?

Bitcoin na 10 000 $! – Bull run za dverami, ale ešte nás čaká posledný pokles + OZNÁMENIE

Zdroj:
youtube.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of