Máte Bitcoin? Toto video vám vysvetlí, čo ste vlastne kúpili na 5 rôznych úrovniach

0

Blockchain technológia je samozrejme kľúčom ku kryptomenám. Všetci by teda mali vedieť, o čo ide (minimálne všetci, ktorí sú spojení s kryptomenovým svetom). Práve preto, si povieme päť rôznych levelov toho, ako vysvetliť alebo pochopiť to, čo je blockchain technológia. Všetky vysvetlenia nájdete podrobne vo videu.

Od detí až k blockchain expertom

Toto video je veľmi populárne v kryptomenovom svete a preto je pravdepodobné, že ste ho už niekedy videli. Opakovanie je však matka múdrosti a v týchto 18 minútach sa nachádza naozaj veľa informácii, takže ho treba určite opäť spropagovať.

V jednoduchosti povedané, Bettina Warburg sa snaží vysvetliť koncept blockchainu na 5 rôznych leveloch. Práve preto si tam nájdete svoju definíciu aj vy. Pozoruhodné je však to, ako video končí. Na konci sa totiž snaží „vysvetliť“ blockchain technológiu expertovi v tomto sektore. Ten samozrejme vie o čo ide a preto sa snaží pridať čo najviac informácii o blockchaine. A to sa mu naozaj darí. Jeho definícia a všetko čo povie sú skutočne plnohodnotné informácie pre všetkých, ktorí sa chcú v tomto sektore viac pohybovať. Práve preto odporúčam video dopozerať až dokonca.

Čo pozerať ďalej?

Bitcoin sformoval formáciu golden cross! – Čo to znamená pre kryptomeny?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre