Token Solana
Token Solana. Zdroj: Shutterstock, Skorzewiak

Solana prežíva oslnivé obdobie, ktoré sa odzrkadľuje aj na tokene SOL, ktorý neustále posúva svoje historické maximum. Zdá sa však, že v tejto sieti nie je úplne všetko v absolútnom poriadku.

Prečítaj si tiež: Herný priemysel púta čoraz väčšiu pozornosť – dôkazom je nové partnerstvo siete Solana

Solana s utajením?

S veľmi zaujímavým vyhlásením prišiel generálny riaditeľ spoločnosti Cyber Capital Justin Bons. Podľa neho blockchain Solana zatajoval extrémne dôležitý fakt, a to skutočnosť existencie 12 miliónov tokenov SOL. Tým pádom sa celková ponuka v obehu zvýšila z 8 na 20 miliónov.

Audit, ktorý bol vykonaný treťou stranou, tento fakt iba potvrdil. Dokonca bola objavená tajná peňaženka, kde sa tokeny nachádzajú. Predstavitelia siete samozrejme museli v tomto prípade okamžite zareagovať.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 5 silných fundamentálnych kryptomien, ktoré by mal každý sledovať

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Ich argumentom je to, že tieto mince boli v konečnom dôsledku použité len na účely tvorby trhu. Tvorcovia blockchainu SOL sa zaviazali, že budú tieto tokeny spálené v priebehu 30 dní. Aktuálne je celková ponuka tokenov SOL, ktoré sú v obehu, na úrovni 300 miliónov.

SOL/BUSD
SOL/BUSD Daily TF. Zdroj: TradingView

Solana patrí medzi najvýkonnejšie siete, a preto môžeme v ďalšom období očakávať vývoj. V čase písania tohto článku sa token SOL obchodoval na úrovni 257,92 USD. Za posledný týždeň dosiahol tento významný projekt nárast až o 35 %.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Miroslav

Medzi najvykonnejsie siete je zaradovana aj siet Fusion FSN s jedinecnou technologiou DCRM.
Na uvedenej sieti pracuje Anyswap, Fantom, Chainge finance.
FSN zatial 0,69 USD