Kapitalizácia kryptomeny
Kapitalizácia kryptomeny, zdroj: www.shutterstock.com/rzoze19

Kryptotrh a kryptoinvestori majú dôvod byť nadšení, pretože celková trhová kapitalizácia kryptomien sa blíži k 3 biliónom amerických dolárov!

Mohlo by ťa zaujímať: Analýza BTC – lokálne minimá sú agresívne skupované býkmi

Štartuje éra kryptomien a digitalizácie

Presnejšie povedané, podľa portálu CoinMarketCap je kapitalizácia momentálne na úrovni 2,84 bilióna dolárov, s takmer 3-percentným nárastom za posledných 48 hodín.

Od vzniku Bitcoinu v roku 2008, ktorý nedávno oslavoval svoje 13. narodeniny, sa trh s kryptomenami čím ďalej, tým viac rozširoval a s najväčšou pravdepodobnosťou v blízkej budúcnosti neprestane. Po celé tie roky sme boli svedkami toho, ako sa rôzne krajiny po celom svete stavajú ku kryptomenám odlišne. Niektoré krajiny ich zakazujú, niektoré zvažujú alebo zatiaľ ignorujú, no poniektoré ich akceptujú alebo čoskoro začnú.

Objavili sa aj ďalšie inovácie okrem kryptomien, ako napríklad NFT, DeFi či Metaverse. Za to všetko môžeme ďakovať technológii blockchain. Investori a spoločnosti z celého sveta vstúpili na kryptotrh, čo viedlo k masívnemu rastu tohto odvetvia.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Dokedy bude rásť trhová kapitalizácia?

Podobne sa vo veci kapitalizácie kryptomien vyjadril aj bitconový optimista a kryptoinvestor, Lark Davis. Ten sa podelil so svojím názorom na sociálnej sieti Twitter:

„Celková trhová kapitalizácia čoskoro prekoná hranicu 3 bilióny amerických dolárov. Tá môže ale presiahnuť 100 biliónov do konca desaťročia. Ak vstupujete teraz, nie ste tu skoro, ale rozhodne nie ste neskoro!

Ako sa spomína v príspevku, Lark má pocit, že celková trhová kapitalizácia by do konca desaťročia mohla dosiahnuť 100 biliónov dolárov. Keď vidíme, ako rýchlo sa kryptopriemysel rozrastá, je možné diskutovať, že to nie je nereálne.

Evidentný a neustály rast kryptopriemyslu nám ukazuje, že tu najbližšiu dobu určite zostane. Navyše, rovnako ako to povedal Lark – a veľa kryptomenových nadšencov s tým bude súhlasiť –, ak plánujete investovať do kryptomien, ešte stále nie je neskoro. Treba ale brať na vedomie, že býčia sezóna štartuje.

Čítaj ďalej: A sme tu znova – Robert Kiyosaki varuje, že po prepade príde depresia, odporúča Bitcoin!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre