Huobi cesta do vesmíru
Huobi cesta do vesmíru, zdroj: www.shutterstock.com/GorevEvgenii

Burza Huobi oslavuje ďalší úspešný rok. Tento rok plánuje zorganizovať neobyčajný darček pre svojich používateľov. Jeden náhodný šťastlivec poletí do vesmíru!

Mohlo by ťa zaujímať: Stane sa Singapur v budúcnosti globálnym centrom kryptomien?

Niekomu sa čoskoro zmení život

Huobi Group, globálna blockchainová spoločnosť a v poradí tretia najväčšia kryptomenová burza na svete podľa objemu transakcií, oslavuje svoje ôsme narodeniny neobvyklým spôsobom.

Spoločnosť usporiada sériu podujatí v rámci svojich osláv ôsmeho výročia vrátane rôznych darčekov, akcií, giveaways a pod. Hlavnou cenou ale bude letenka do vesmíru.

Huobi usporiada súťaž, ktorá ponúkne jednému šťastnému výhercovi nezabudnuteľný zážitok, keďže cesta do vesmíru zatiaľ na dennom poriadku pre kohokoľvek nie je možná. Všetci používatelia z celého sveta sa môžu zúčastniť bezplatnej súťaže, no sú tu aj určité obmedzenia.

„Stále sa musíte podrobiť zdravotnej prehliadke, ktorú je potrebné splniť, aby sa človek dostal do vesmíru. To sú ale detaily, ktoré sa riešia po výhre” povedal Jeff Mei.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Huobi robí nečakaný, no zaujímavý krok

Spoločnosť Huobi zatiaľ nezverejnila, ako sa do vesmíru chce dostať. Diskutuje sa, ktorá firma pomôže s touto vesmírnou cestou. Dvaja najväčší kandidáti sú svetoznáme súkromne firmy dvoch najbohatších ľudí planéty. Či to bude spoločnosť Blue Origin Jeffa Bezosa alebo SpaceX Elona Muska je nateraz neznáme.

„Odkaz, ktorý sa snažíme poslať touto súťažou je taký, že šanca a priestor je otvorený pre všetkých. Presne toto odráža otvorenosť kryptomien a platforma Huobi,” dodal Jeff Mei.

Burza Huobi bola nedávno nútená opustiť Čínu po tom, čo čínska vláda koncom septembra oznámila zákaz kryptomien. To spoločnosť ale zjavne nedonútilo vzdať sa, práve naopak.

Čítaj ďalej: Austrália sa pripravuje na budúcnosť – Banky umožnia obchodovanie s kryptomenami!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre