Analýza BTC Bitcoin. Zdroj: Shutterstock.com/Vladimir Kazakov
Analýza BTC Bitcoin. Zdroj: Shutterstock.com/Vladimir Kazakov

BTC od dosiahnutia minima na hladine 56 425 $ pokračuje v miernom raste. Silu na býčej strane dokazujú aj vysoké spodné knôty sviečok na lokálnych minimách. Medzitým ako bol Bitcoin od dosiahnutia ATH nerozhodný, tak jeho dominancia je v neustálej korekcii. Napriek tomu je odvážne tvrdiť, že trh sa nachádza v altcoinovej sezóne.

Cena BTC posledným minimom rešpektovala support na hladine point of control 61 240 $. Cena od nového ATH pokračuje viac-menej sideway, čo sa dalo aj očakávať. Táto štruktúra však vytvorila iba retracement na hladine 38,2 % z predošlého rastu. Ide teda o úplne bežný výkyv a nie o dlhšiu korekciu. Aj posledná korekčná štruktúra zo septembra vytvorila retracement iba 50 %.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si taktiež – Klient burzy Coinbase prišiel v dôsledku hackerského útoku o 200 BTC – burza doteraz mlčí

BTC smeruje na nové ATH

Buď bude cena ešte nejaký čas pokračovať v nerozhodnosti a sideway štruktúre, a až následne prekoná nové ATH, alebo sa to podarí už pri prvom pokuse v najbližších dňoch. Skôr či neskôr bude ATH prekonané. Čím prudší rastúci trend však nastane, tým nižšie pravdepodobne vznikne ATH celého cyklu BTC.

Krátkodobé minimá aj maximá rastú a objemy sú taktiež na strane býkov. RSI sa nachádza v neutrálnej zóne, čo znamená priestor aj na krátkodobý rast. Najbližší support sa nachádza na point of control, ktorý sme si spomínali a najbližšia rezistencia sa nachádza zhruba na 64 000 $.

Mohlo by ťa zaujímať – O Dogecoin sa zaujíma viac ľudí ako o Bitcoin – Google trends

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre