Salvádor nakúpil dip
Salvádor a BTC. Zdroj: Shutterstock, Ink Drop

Salvádor sa opäť chopil šance a nakupoval dip počas včerajšieho pádu Bitcoinu. Štát je teda bohatší o ďalších 420 BTC.

Mohlo by ťa zaujímať: Prepad – Bitcoin klesol pod 60 000 dolárov, altcoiny klesli o 15 percent!

Salvádor nakupuje dip

Počas včerajšej korekcie na trhu s kryptomenami prišlo zo strany Salvádoru k ďalšiemu nákupu. Pochválil sa tým salvádorský prezident Nayib Bukele. Krajina teda aktuálne spravuje 1 120 BTC. Prezident Bukele patrí k najväčším fanúšikom BTC. Jeho stratégia je jednoduchá a hlavne zisková. Pravidelne totiž využíva spôsob nákupu tzv. „buy the dip”. Ide v podstate o využitie korekcie, keď viete aktíva získať za omnoho lepšie ceny.

Bukele je známy svojím zmyslom pre humor, ktorý s veľkou pravdepodobnosťou využil aj teraz. Symbolicky nakúpil 420 BTC. Práve toto číslo sa spája s marihuanovou komunitou. Nie je to prvýkrát, čo Bukele tweetoval niečo symbolické. V minulosti sám seba označil za cisára a na svoju profilovú fotku si dal laserové oči.

Prečítaj si tiež: Kvôli týmto chybám väčšina ľudí prerobí na kryptomenách – Ako sa im vyhnúť?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Štát profituje na BTC

Zdá sa, že prezident Bukele veľmi dobre vie, čo robí. Síce neexistuje žiadny dôkaz o jeho nákupoch ani podrobnosti o TXID transakciách, jeho investícia je zisková. Bukele sa tým pochválil pár hodín po uskutočnení transakcie.

Napriek diktátorským praktikám sa prezident Bukele teší veľkej popularite a to dokonca v globálnom meradle. Bitcoinová komunita ho miluje. Častokrát ho dokonca spomínajú aj populárne osobnosti zo sveta kryptomien, ako napríklad Anthony Pompliano či Michael Saylor. Najvýznamnejšie prieskumy radia Bukeleho na popredné priečky s ratingom 80 %. V rebríčku TOP 10 svetových lídrov je dokonca na 1. mieste.

TOP 10 svetových lídrov
TOP 10 svetových lídrov. Zdroj: CryptoPotato
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre