SAND investícia
SAND investícia, zdroj: www.shutterstock.com/karnoff

SoftBank Vision Fund investoval až 93 miliónov dolárov a po prvýkrát vložil svoju prvú investíciu do kryptomien. Token SAND doslova vyletel o viac ako 200 %!

Mohlo by ťa zaujímať: Tržby NFT na báze Solany dosiahli za tri mesiace pol miliardy dolárov

Token SAND si pripísal slušné percentá vďaka…

Metaverse už nejakú dobu priťahuje čím ďalej, tým viac investorov. Sandbox je metaversová platforma, kde sa taktiež využívajú rôzne NFT, ktoré pritiahli nemalý kapitál v tzv. investičnom kole pod vedením SoftBank Vision Fund 2.

Podľa oznámenia sa The Sandbox (SAND) zameriava na urýchlenie a zlepšenie svojho otvoreného virtuálneho metaversového sveta pomocou hier, živých vystúpení a sociálnych interakcií. Zároveň podporuje viac tvorcov a zapája viac svetových značiek do svojho projektu.

Hra umožňuje hráčom speňažiť svoj čas strávený v metaverse rôznymi spôsobmi, známymi tiež ako play-to-earn. Bol vytvorený akýsi obehový typ ekonomiky, v ktorom sa rôzne zdroje zhromaždené jednou kategóriou hráčov predávajú a potom kupujú inou kategóriou hráčov alebo tvorcov, píše sa v projekte.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Éra virtuálneho sveta pomaličky začína

The Sandbox je známy ako otvorený metaverse založený na NFT. Spolupracuje s mnohými značkami či celebritami ako napríklad Snoop Dogg, The Walking Dead, Šmolkovia, Atari a pod. Spoločnosť pracuje na vytvorení počítačových verzií postáv vo virtuálnom svete. Binance či CoinMarketCap už stihli kúpiť digitálne pozemky v metaverse od Sandboxu.

Generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Sandboxu Arthur Madrid zverejnil plány tímu rozšíriť projekt na módu, architektúru, virtuálne koncerty, predstavenia, umelecké galérie či múzeá. „Vyvíjame celý ekosystém, ktorý otvára nové digitálne pracovné príležitosti pre hráčov a tvorcov v našom otvorenom NFT metaverse,” dodal CEO.

Čítaj ďalej: Veľrybí presun Shiba Inu v hodnote 2,3 miliardy USD – ak ich predá, príde masívny pád!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre