Kiyosaki predpovedá prepad
Kiyosaki predpovedá prepad, zdroj: www.shutterstock.com/BambangKomik

Robert Kiyosaki opäť varuje, že USA čaká doba depresie. Verí, že prichádza obrovský prepad, po ktorom bude nasledovať nová finančná depresia.

Bitcoin a kryptomeny ale podľa Kiyosakiho patria do kategórie „múdreho investovania“.

Mohlo by ťa zaujímať: Squid Game dosiahol zisk 40 000 % – nemožno ho však predať! Ide o scam?

Robert Kiyosaki opäť upozorňuje na prepad

Kiyosaki v septembri tohto roka varoval pred krachom na trhu a tentokrát predpovedá novú depresiu, a to najmä v USA.

Pripomíname, že Robert Kiyosaki je slávny investor a autor svetovo známej knihy Bohatý otec chudobný otec, ktorá vyšla v roku 1997. Kniha bola na zozname bestsellerov New York Times niekoľko rokov za sebou.

Tento slávny autor v piatok tweetoval, že USA pomaly ale isto prechádzajú do depresie. Povedal, že „americký prezident Joe Biden a FED ,,okrádajú ľudí” pričom tvrdia, že potrebujú infláciu, aby zabránili novej ekonomickej depresii.

Kiyosaki ďalej zdôraznil: „Inflácia ničí životy chudobných. Naopak, inflácia robí bohatých ešte bohatšími. Joseph Biden a FED sú skorumpovaní. Najprv príde prepad a potom nová depresia. Buďte chytrí. Nakúpte zlato, striebro, a Bitcoin.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Autor v tom nie je sám

Niekoľko ďalších významných ľudí vyjadrilo podobné obavy z inflácie. Jack Dorsey nedávno taktiež zverejnil status na sociálnej sieti Twitter, kde vyjadril obavy z nastupujúcej hyperinflácie.

Z politikov Roberta Kiyosakiho podporil americký senátor Rick Scott v rozhovore s Fox News. Tvrdí, že Američania by mali byť rozzúrení spôsobom, akým demokrati manipulujú so svojimi peniazmi, a dodal, že agenda „Build Back Better“ prezidenta Josepha Bidena ešte viac zhorší infláciu v krajine.

,,Ak sa pozriete na to, o čom hovoria a čo robia, jediné čo sa udeje, je spôsobenie väčšej inflácie. Pozrite sa, čo robia s chudobnými rodinami v tejto krajine. Ceny plynu vyrástli o 55 %. Choďte sa pozrieť do potravín, ceny sú čím ďalej, tým vyššie. Toto všetko je spôsobené vládnymi nedomyslenými výdavkami,” kritizuje senátor.

Čítaj ďalej: Cardano chystá ďalšie masívne aktualizácie – predstavil ich Charles Hoskinson

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre