Cardano bude rásť
Cardano bude rásť. Zdroj: Shutterstock.com/Volodymyr TVERDOKHLIB

Analytická spoločnosť Santiment nedávno identifikovala jednu kryptomenu, ktorá je na základe jej údajov hlboko podhodnotená a jej cena sa v priebehu nasledujúcich 3 mesiacov zdvojnásobí. Reč je o kryptomene Cardano, ktoré sa v súčasnosti nachádza v štruktúre hlbokej korekcie. Oplatí sa investovať do tokenu ADA?

Santiment pridal na svoju platformu metriku MVRV (trhová hodnota k realizovanej), ktorá poskytuje prehľad o tom, či je daná minca momentálne podhodnotená alebo nadhodnotená. Vďaka metrike potom vieme jasnejšie určiť obrat trendu. Podľa MVRV je Cardano v súčasnosti na svojej najnižšej trhovej hodnote v porovnaní s realizovanou hodnotou, ako udáva Santiment. To znamená, že ADA je podhodnotená na základe priemerných strát obchodníkov. Naposledy, keď Cardano dosiahlo podobné znehodnotenie, cena sa zdvojnásobila do 3 mesiacov.

Dňa 3. októbra Dan Gambardello, zakladateľ spoločnosti Crypto Capital Venture, sa podelil o svoj dlhodobý cenový vývoj Cardana, pričom svojim sledovateľom povedal, že v predikcii má jasno.

Podľa Dana 15 dolárov vydelených 42 centmi (cena ADA počas tweetovania) sa rovná 35 dolárov. Verí, že trhová kapitalizácia Cardana by mohla dosianuť 550 miliárd dolárov už v nasledujúcom bullrune.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Cardano čaká raketový rast

Medzitým známy influencer Cardana „ADA whale“ na Tweeteri tiež predpovedal, že Cardano bude v budúcom cykle rásť. Ako hlavný dôvod uviedol, že počet projektov na sieti Cardana sa prudko zvýšil z 517 na 1 122, čo predstavuje nárast o 117 % vďaka aktualizácii Vasil.

Denný objem obchodovania NFT Cardana sa tiež prudko zvýšil, pričom od 15. marca  došlo k nárastu 332 % z hodnoty 882 634 ADA na 3 724 619 ADA. Po ukončení korekcie by Cardano malo byť jednou z najvýkonnejších kryptomien na trhu. Navyše sa očakáva, že bude mať jeden z najrýchlejších blockchainov a veľmi bohatý ekosystém.

V čase písania článku sa ADA obchoduje na cene 0,36 dolára a je v hlbokej korekcii. Za posledné 3 dni klesla o 16 % a hľadá nové minimum. Práve také vysoké znehodnotenie by mohlo podporiť myšlienku, že kryptomena je skutočne podhodnotená.

Mohlo by ťa zaujímať: Globálny sentiment poukazuje na úplnú kapituláciu. Čo to znamená pre kryptomeny?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance