Riaditeľ PolySign - Kryptomenový trh sa nepochybne vráti do býčieho trendu v druhej polovici roku 2022!
Riaditeľ PolySign - Kryptomenový trh sa nepochybne vráti do býčieho trendu v druhej polovici roku 2022! ,zdroj: www.shutterstock.com/Filmhouse

Najpozitívnejšia správa, akú najbližšie dni uvidíte. Kryptomenový trh sa bezpochyby vráti v druhej polovici roku 2022 do býčieho trendu, verí generálny riaditeľ spoločnosti PolySign, Jack McDonald.

Riaditeľ spoločnosti PolySign je „bullish“

Posledných pár dní bolo pre kryptomenový trh totálne „krvavých“. Od tých najväčších mincí ako Bitcoin, Ethereum či Litecoin až po všetky ostatné „shitcoiny“ zaznamenali trhy straty v desiatkach percent.

Mohlo by ťa zaujímať: Kto trpí najviac počas medvedieho trhu? Začala ďalšia krypto-zima!

Avšak sú ľudia, ktorí si z toho nerobia ťažkú hlavu a všetko berú pozitívne. Počas rozhovoru pre CNBC mal generálny riaditeľ PolySign, Jack McDonald, príležitosť sa podeliť so svojím názorom na súčasný a budúci vývoj kryptomenového trhu.

Je teda Bitcoin ešte stále životaschopným zabezpečením proti inflácii?

Už niekoľko rokov sa niektoré kryptomeny, ako napríklad BTC, považujú za skvelé alternatívy proti inflácii, ktorá je výsledkom neustáleho tlačenia FIAT peňazí vládami po celom svete. Tento viac menej náhly krach a zjavný vzťah medzi kryptomenami a tradičnými trhmi investorov znepokojuje.“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Odkaz je jasný – Bitcoin v roku 2022 ešte porastie

Jack McDonald je presvedčený, že „spomínaný vzťah medzi aktívami bol v poslednom čase vcelku silný, ale to nebude trvať večne. V blízkej budúcnosti sa kryptomeny oddelia od vplyvu vonkajších faktorov.“

Bude krypotmenový trh v nadchádzajúcich mesiacoch schopný sa zotaviť a pokračovať v raste? Jack McDonald odpovedal veľmi pozitívne. Verí, že kryptomenový trh v konečnom dôsledku pritiahne ešte viac peňazí, čo povedie k oživeniu tohto sektoru. Na záver povedal, že „v druhej polovici tohto roku medvedí trend opadne a začne sa akumulácia. Kryptomenový trh sa tak nepochybne vráti do býčieho trendu v druhej polovici roku 2022!

Čítaj ďalej: Ťažká rana pre kryptomenový svet – ako zareagujú regulátori?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre