AMC Shiba Inu
AMC Shiba Inu, zdroj: www.shutterstock.com/IgorGolovniov

Ak zvíťazí vôla fanúšikov a návštevníkov siete kín AMC, možnosť si kúpiť vstupenky do kina, ktoré patrí AMC, pomocou kryptomeny Shiba Inu sa môže čoskoro stať realitou.

Mohlo by ťa zaujímať: Tento investor nakúpil kryptomenu Shiba Inu za 3 400 USD – Teraz je miliardár!

Generálny riaditeľ AMC je zjavne kryptofanúšik

Spoločnosť AMC Entertainment neustále pracuje a aktualizuje svoju technickú infraštruktúru. Práve preto sa jej progresívnym spôsobom podarilo umožniť svojím klientom platiť za vstupenky online pomocou Bitcoinov (BTC), Etherea (ETH), Litecoinu (LTC) a Dogecoinu (DOGE). To ale nie je všetko!

V príspevku na sociálnej sieti Twitter sa Adam Aron, generálny riaditeľ AMC, opýtal, či by používatelia mali záujem o platbu aj pomocou kryptomeny Shiba Inu. Na virtuálnom hlasovaní sa zúčastnilo v priebehu pár hodín viac ako 100 000 používateľov. Výsledok zrejme nikoho neprekvapí. Približne 85 % zúčastnených si vybralo možnosť „Áno”.

Svetoznámu sieť kín AMC poslednú dobu intenzívne zaujíma rastúca popularita kryptomien. Minulý týždeň generálny riaditeľ zverejnil myšlienku o možnosti akceptovania SHIB. Podľa toho, ako reagujú ľudia na Twitteri na tento nápad, je pravdepodobné, že sa tak naozaj stane.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Memecoiny sa nezastavujú

Začiatkom októbra AMC umožnila svojim zákazníkom nakupovať digitálne darčekové karty pomocou Dogecoinu a iných kryptomien cez peňaženku BitPay. V piatok jeden memecoin (SHIB) predbehol ten druhý (DOGE) a tým pádom sa dostal do rebríčka TOP 10 najväčších podľa trhovej kapitalizácie kryptomien.

Pomimo celého hypu, ktorý okolo memecoinu Shiba Inu za poslednú dobu prebieha, sa ekosystém Shiba Inu rozšíril o ShibaSwap – decentralizovanú burzu alebo tzv. DEX. Celkové obraty na ShibaSwap predstavujú okolo 540 miliónov dolárov. Momentálne je na ShibaSwap uvedených 29 tokenov, ktorých hodnota prevyšuje 230 miliónov dolárov.

Čítaj ďalej: Spoluzakladateľ Applu Steve Wozniak kritizuje americký dolár a optimisticky opisuje Bitсoin!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre