Shiba Inu a RobinHood
Shiba Inu a RobinHood. Zdroj: Google

Zrejme jednou z najdiskutovanejších tém posledných dní je zalistovanie tokenu Shiba Inu spoločnosťou RobinHood. Vynárajú sa však obavy, že k tomuto kroku tak skoro nepríde. A možno vôbec.

Prečítaj si tiež: Nová aktualizácia Etherea prebehla hladko – Veľký posun k ETH 2.0

Shiba Inu a RobinHood

Komunita psej kryptomeny robí všetko pre to, aby došlo k zalistovaniu. Otázkou však je, či spoločnosť RobinHood na tento krok vôbec niekedy pristúpi. Tých dôvodov prečo nie, je viac.

Komunita Shiba Inu vkladá dôveru do petície. To, čo sa však podarilo s Coinbase, už nemusí platiť v prípade RobinHoodu. Do dnešného dňa sa pod petíciu podpísalo viac ako 400 000 ľudí.

Petícia Shiba Inu
Petícia Shiba Inu. Zdroj: Change.org

Zdá sa, že spoločnosť naozaj dbá na opatrnosť a žiadne kótovanie nových altcoinov neplánuje. Stále sa vynára veľmi veľa otázok o regulačných zákonoch, preto je táto možnosť stále riziková. A to isté platí aj v prípade samotného obchodovania tokenu SHIB, ktoré stále predstavuje výrazné riziko.

Môže ťa zaujímať: Počet hodlerov Shiba Inu prekonal hranicu 800 000 – patríš k nim aj ty?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Najdôležitejší sú klienti

K situácii sa vyjadril šéf spoločnosti Quantum Capital, Mati Greenspan. Podľa neho je zalistovanie SHIB-u obrovským rizikom a na to RobinHood nepristúpi. Na trhu sa objavujú noví hráči, ktorí môžu dosiahnuť rovnaký úspech ako DOGE či SHIB. Sú to kryptomeny ako FLOKI či BabyDoge. Ak sa vám to zdá nemožné, tak minulosť hovorí niečo iné.

Ak by RobinHood zalistoval Shib, prídu ďalšie projekty, ktoré budú žiadať to isté. Je to ako armáda zbytočných projektov. A toto určite nemá zmysel. Komunita si však je istá, že token bude rásť aj bez Elona Muska či zalistovania významnou spoločnosťou. Budúcnosť ukáže viac.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Hal

Doge nie je zbytocny projekt?Ten je horsi nez Shiba a takych projektov je na svete 99%.Muskovi to predsa nemozu urobit:)