DOGE vs SHIB
DOGE vs SHIB, zdroj: www.shutterstock.com/WhaleDesign

Nárast ceny DOGE prišiel po tom, čo sa SHIB skonsolidoval a hlavný konkurent Dogecoinu sa stal ôsmou najväčšou kryptomenou podľa trhovej kapitalizácie.

Shiba Inu dokázal predbehnúť dokonca serióznu kryptomenu Polkadot a zosadil ju na 9. miesto!

Môže ťa zaujímať: Je čas sa zamyslieť – V reštaurácii v Paríži bude možné platiť pomocou Shiba Inu!

DOGE vs. SHIB

Dogecoin (DOGE) si za včerajší deň pripísal takmer 50 % a stúpal pre masívne prelievanie kapitálu z jeho hlavného konkurenta Shiba Inu (SHIB).

Cena DOGE vystrelila o niečo viac ako 45 % a svoje jednodňové maximum dosiahla na 0,3449 dolároch. Na druhej strane nezastaviteľný SHIB klesol takmer o 30 % a zastavil sa na cene 0,00005700. Dlho tam ale neostal a znovu sa tlačí smerom nahor.

Tieto nevídané špekulatívne preteky už pretlačili trhovú kapitalizáciu Dogecoinu na viac ako 40 miliárd dolárov, čo je suma, ktorú Shiba Inu už dosiahol o čosi skôr. Tieto dve kryptomeny sa momentálne doslova bijú o lepšie miesto v rebríčku kryptomien.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Kto z koho?

Shiba Inu zažíva tento mesiac závideniahodný nárast. Meme minca už vzrástla o viac ako 1,200 %. Je taktiež možné, že sa táto kryptomena dokonca dostane na listinu aplikácie Robinhood.

Avšak je potrebné byť opatrný. Je očividné, že SHIB je už riadne nadhodnotený na základe niektorých kľúčových indikátorov, a to najmä RSI (Relative Strength Index). Zdá sa, že denní a „spotoví” investori pomaly vyberajú profity a presúvajú ich inam, ako napríklad do Dogecoinu.

Na väčšine kryptobúrz sa už objavil krátkodobý medvedí trend Shiba Inu, čo viedlo k likvidáciám tejto meme mince v hodnote viac ako 30 miliónov dolárov.

Na rozdiel od medveďov sa za posledných 24 hodín môžu viac tešiť „býci“, ktorí môžu mať radosť z toho, keďže stavili na toho správneho koňa, ktorý momentálne rastie výrazne lepšie oproti svojmu konkurentovi. Kam to dotiahne tento „meme coin battle” je veľmi nepredvídateľné. Buďte opatrní.

Čítaj ďalej: Veľký krok pre FTX – kryptoburza bude predstavená na najsledovanejšej udalosti v USA!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre