Token SQUID
Token SQUID. Zdroj: Google

Si fanúšikom seriálov na Netflixe? Tým pádom ti určite neušiel najpopulárnejší seriál súčasnosti, ktorý zvalcoval mainstream. Áno, ide o seriál Squid Game, ktorý má dokonca svoj vlastný token.

Prečítaj si tiež: Protokol Ardana predstavuje dva významné projekty – stablecoin dUSD a token DANA

Squid Game vzrástol o 40 000 %

SQUID dosiahol profit 40 000 %, no ľudia, ktorí si ho zakúpili, ho jednoducho nemôžu predať. Ako je to možné? S veľkou pravdepodobnosťou ide o SCAM! Token SQUID bol vytvorený na základe online hry, ktorá sa inšpirovala populárnym seriálom.

Najnovšie údaje z portálu CoinMarketCap evidujú tento token na hodnote 0,012 USD. Necelý týždeň po uvedení na trh dosiahol tento projekt obdivuhodný zisk.

SquidGame token
SquidGame token. Zdroj: CoinMarketCap

Aký je základ? Tvorcovia online hry SquidGame ju považujú za interaktívnu hru. Na to, aby ste sa mohli zúčastniť, potrebujete tokeny SQUID. Najvyšší vklad predstavuje 15 000 tokenov, čo je približne 75 000 USD. Víťaz, ktorý vzíde zo 456 hráčov, si odnesie hlavnú výhru 90 % z banku. Zvyšných 10 % získajú vývojári hry.

Mohlo by ťa zaujímať: Tento investor nakúpil kryptomenu Shiba Inu za 3 400 USD – Teraz je miliardár!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Držitelia tokenov SQUID nemali možnosť ich predať. A bolo to spôsobené tzv. antidumpingovým mechanizmom. A práve preto je táto kryptomena považovaná za scam.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre