Fázy evolúcie obchodníka s kryptomenami – Už takmer profík! (4. diel)

2

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Náš seriál, ktorý sa snaží popísať jednotlivé kroky evolúcie kryptoobchodníka na jeho ceste k osvieteniu pokračuje ďalším dielom. Tie predchádzajúce si môžete pripomenúť tu: 1. diel, 2. diel, 3. diel. Náš obchodník sa z človeka, ktorý o kryptomenách nič netuší a iba niekoho slepo nasleduje premenil na skúseného tradera s vlastným názorom. Kam sa posunie ďalej? A má sa ešte vôbec kam posúvať, alebo je už na konci svojej cesty? Odpoveď vám prinášame v tomto pokračovaní.

Fáza 4: Vitalik Buterin, Charlie Lee, Riccardo Spagni, Jameson Lopp a Andreas Antonopoulos

Ide o fázu, kedy začnete sledovať naozajstných odborníkov, vizionárov a zakladateľov legitímnych kryptomien, ktoré úspešne obstáli v tom najťažšom teste – v teste času. Sú to ľudia, ktorí vidia hodnotu Bitcoinu hlavne v jeho decentralizácii. Dívajú sa na digitálne meny pohľadom, ktorý až tak nezaujímajú aktuálne výkyvy cien a výšky denných objemov. Všetci sú vo svete kryptomien veľmi skúsení a zbehlí a väčšinou majú aj silné zázemie v informatike a kryptografii. Taktiež všetci publikovali zásadné a rozsiahle práce v odboroch, ktoré buď vyučujú, alebo sa podieľali na ich vývoji. Môžete ich vždy vidieť na tých najväčších a najzásadnejších udalostiach a konferenciách po celom svete.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Seriál, kde známe kryptocelebrity odpovedajú na šesť otázok o kryptomenách a ich budúcnosti

Ak ste v minulosti spravili zlé investičné rozhodnutia a na trhu vládne medvedia nálada, sú to tí správni ľudia, ktorých je treba začať sledovať. Všetci z nich už totiž zažili a videli mnoho medvedích trhov. Práve vďaka ich prístupu, nadhľadu a skúsenostiam sa začnete v týchto ťažkých chvíľach zameriavať skôr na technológiu, než na cenu.

Nakoniec pochopíte, čo vlastne tá decentralizácia je a čo môže znamenať pre celý svet. Napríklad si kúpite nejaké Ethereum, Litecoin a Monero mince, kde vidíte možnosť síce menšieho, ale istého zisku. V tejto fáze ste pochopili, že bezpečnosť je omnoho dôležitejšia než transakčná doba a poplatky. Chápete, že nemeniteľnosť je to, čo robí krypto projekty dlhodobo udržateľnými, a že Lightning je naozaj chytrý spôsob škálovania, ktorý žiadnym spôsobom neohrozí decentralizáciu digitálnych mien.

Odporúčame článok: Ako byť vo svete kryptomien skutočne v bezpečí?

Dalo by sa s pokojným svedomím povedať, že táto fáza je pravdepodobne tou najpríjemnejšou fázou zo všetkých. Konečne ste pripravení sa pripojiť k tímu kryptonadšencov a poskytnúť svoje odborné znalosti a schopnosti pre vyššie dobro celého kryptosveta. Ide o dobrovoľníctvo v tom pravom zmysle slova. Vy tak môžete začať ďalšiu kapitolu svojho príbehu so svete kryptomien. Pomôžte písať články, napíšte dokumentáciu, prekladajte, vzdelávajte, diskutujte a vysvetľujte… Je toľko možností, ako môžete prispieť k rozvoju digitálnych mien práve vy sami.

Tip redakcie: [Osobnosť] Jaroslav Dušek – 5 dohôd, ktoré zmenia váš život k lepšiemu

Záver

Náš kryptomenový obchodník urobil ďalší veľký krok. Už nie je iba obchodníkom, ktorý chce na kryptomenách zarobiť čo najviac, ale pochopil hĺbku myšlienok blockchainu, decentralizácie a bezpečnosti a prijal ich za svoje. V tejto revolúcii je pripravený nestáť stranou, ale aktívne sa zapojiť a v rámci svojich možností týmto ideám pomáhať a prinášať ich ostatným, ktorí sa možno nachádzajú ešte len v prvej fáze.

Mohlo by sa zdať, že tento seriál už nemá kam pokračovať a mohol by dnešným dielom skončiť, ale nie je to tak. Ešte nás čaká jedno pokračovanie, na ktoré sa naozaj veľmi tešíme a týmto si vás dovoľujeme naň pozvať.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
cryptoglobe.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Libor

A z obchodníka sa stáva nadšenec, fanúšik, propagátor, dobrovoľník, atď… Ale to už nie je o obchodovaní. A hovoriť o 4 fáze evolúcie obchodníka je jemne povedané volovina. To je už 1 fáza neobchodníka a ultra nadšenca.

zerOman

…pekne Libor. Decentralizácia je ako Demokracia .. koncovky sú systemovo rovnaké, takže je to stále len matrix. Aby v neho ľudia verili, potrebujú vieru a tou sa manipuluje a stále bude manipulovať – bez toho nieje dynamika. Ovšem zas nieje na mieste nadšenie z nového systému kritizovať – chlapi tu odvádzajú na československo „nadčasy“- obzvlášť školou tradingu za čo im patrí moja poklona a určite nejaký ten „bonus“ na tech. chod tejto stránky.