bitcoin-moon

Tak takýto nadpis sme tu nemali od roku 2017. Bullrun je späť! Chýba nám ešte 150 $ a Bitcoin prekoná high z roku 2019

Prekonanie maxima z roku 2019 mnohí považujú za posledný signál, že nám začína nový bullrun. Bitcoin V posledných týždňoch zvýšil svoju hodnotu o neuveriteľných 3000 $ a napriek všetkým očakávaniam sa skutočne doťahuje na túto kľúčovú technickú hladinu. Cena 13 900 $ je podľa mnohých poslednou zastávkou pred dosiahnutím nového historického maxima.

Bitcoin blízko maxima z roku 2019
Bitcoin weekly graf – Blízko maxima z roku 2019

Bitcoin To the MOON!

Bitcoin dnes dokazuje, že na to má. Tlak býkov je naozaj neuveriteľný a prakticky každý deň vám tu hlásime nové tohtoročné high. To aktuálne je na cene 13 760. A vzniklo pred niekoľkými minútami. Rozhodne dnes sledujte Bitcoin, pretože kľúčový pohyb môže prísť už čoskoro!

Minimálne do konca roka to na trhu s kryptomenami bude veľmi zaujímavé. Očakávame vysokú volatilitu a historické pohyby. Obchodovať v bullish trende sa rozhodne oplatí. Stačí ak nepredáte nižšie, než ste nakúpili. Ak chcete maximalizovať svoje zisky, využite 40% zľavu na 3-mesačné členstvo v našej VIP skupine. Získate tak pravidelné profesionálne technické analýzy Bitcoinu a tipy na ziskové altcoiny. Neváhajte, pretože zľava končí v najbližších dňoch!

Chcete vedieť ktoré altcoiny sa oplatí dlhodobo držať počas tohto bullrunu? Prečítajte si náš článok:

TOP 3 altcoiny, ktoré musíte držať v tomto bullrune

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance