Elon Musk má „super zlý pocit“ o ekonomike USA!
Elon Musk má „super zlý pocit“ o ekonomike USA! ,zdroj: www.shutterstock.com/RokasTenys

Elon Musk povedal, že má „super zlý pocit“ z ekonomiky, ktorá šokuje nielen Spojené štáty, ale aj celý svet. Americký prezident Joe Biden mu na to odpovedal zoznamom investícií amerických korporácií.

Musk opätovne varuje

Najbohatší človek na svete Elon Musk uviedol, že má „super zlý pocit“ z ekonomiky USA v e-maile, ktorý zverejnila agentúra Reuters.

E-mail pod názvom Pozastavte nábor pracovnej sily na celom svete bol odoslaný dva dni po tom, čo Musk povedal svojim zamestnancom, aby sa vrátili na pracovisko alebo opustili formu. Musk tiež oznámil, že spoločnosť bude musieť prepustiť približne 10 % zamestnancov.

Mohlo by ťa zaujímať: Šéf JPMorgan Jamie Dimon varuje pred blížiacim sa ekonomickým hurikánom: „Buďte pripravení!“

Musk nedávno varoval, že americká ekonomika je buď už v recesii, alebo k nej smeruje. Verí však, že recesia je „dobrá vec“ a dodal, že k nejakým bankrotom dôjsť musí. Okrem toho odhadol, že recesia bude trvať 12 až 18 mesiacov.

Analytik z banky Morgan Stanley Adam Jonas je napríklad presvedčený, že Muskovým obavám a komentárom by sa malo venovať viac pozornosti. Toto je jeho názor:

Elon Musk má jedinečne informovaný pohľad na globálnu ekonomiku. Vyzerá to, že jeho predikcie majú vysokú dôveryhodnosť.“

To, že má Musk „super zlý pocit“, má teda svoje dôvody a opodstatnenia.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.  

Čo na to odpovedal prezident Biden?

Americký prezident Joe Biden reagoval na Muskov „super zlý pocit“ o ekonomike USA. Napísal nasledujúce:

Dovoľte mi povedať, že kým Elon Musk o takýchto veciach hovorí, Ford začal zvyšovať svoje investície, začal vyrábať nové elektrické vozidlá a zamestnal 6 000 profesionálov. Spoločnosť Chrysler Corporation taktiež začala investovať do elektrických vozidiel. Intel pridáva 20 000 nových pracovných miest pre výrobu počítačových čipov“.

Biden svoju správu uzavrel slovami: „Veľa šťastia na jeho ceste na Mesiac.“

Musk na to odpovedal: „Ďakujem, pán prezident!“

Čítaj ďalej: Legendárny Robert Kiyosaki varuje pred krachom akcií a dlhopisov: „Nastúpi depresia a prídu občianske nepokoje“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance