Bitcoin ako top aktívum
Bitcoin ako top aktívum. Zdroj: Shutterstock.com/Puslatronik

Na trhu s kryptomenami stále prevláda medvedí sentiment, pričom vlajková loď digitálnych mien, Bitcoin (BTC), od januára klesla približne o 35 %. Výsledkom je, že mnohí investori strácajú vieru a kladú si otázky, či čoskoro dôjde k zmene trendu na býčí.

V rozhovore pre Kitco News, hlavný komoditný stratég Bloomberg Intelligence, Mike McGlone, uviedol, že keď tento medvedí trh s rizikovými aktívami opadne a ceny sa opäť zotavia, kryptomeny prekonajú všetky ostatné triedy aktív.

Mohlo by ťa zaujímať: Podľa týchto metrík Bitcoin stále nedosiahol finálnu kapituláciu

Bitcoin na 100 000 $?

McGlone už predtým uviedol, že Bitcoin je na dobrej ceste dosiahnuť 100 000 $ do roku 2025. Keď sa ho pýtali, čo dostane kryptomeny z medvedieho trhu a čo sa musí stať, aby vznikol rast, komoditný stratég uviedol:

Myslím si, že to, čo sa stane, je, že veľká reverzia sa práve začne. Mohlo by to byť ako po roku 1929, myslím, že to bude ako po roku 2008 alebo možno ako po krachu v roku 1987. Najväčšia inflácia za 40 rokov života väčšiny ľudí práve začína.

McGlone dodal:

„Môj výhľad je taký, že niektoré z najlepších aktív, ktoré možno vlastniť, budú zlaté americké dlhopisy a bitcoiny. Myslím si, že sa vraciame späť k deflácii.“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Čo sa stane, keď sa vyťažia všetky bitcoiny?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance