Legendárny Robert Kiyosaki varuje pred krachom akcií a dlhopisov: „Nastúpi depresia a prídu občianske nepokoje”

Ekonomika Legendárny Robert Kiyosaki varuje pred krachom akcií a dlhopisov: „Nastúpi depresia a prídu občianske nepokoje“!
Legendárny Robert Kiyosaki varuje pred krachom akcií a dlhopisov: „Nastúpi depresia a prídu občianske nepokoje“! ,zdroj: www.shutterstock.com/MihaCreative
BITmarkets BITmarkets

Robert Kiyosaki tentokrát predpovedá, že čoskoro nastúpi ozajstná depresia a budú nastanú občianske nepokoje. Varoval taktiež pred krachom na akciových či dlhopisových trhoch!

Skôr či neskôr nastanú zlé časy!

Slávny autor a investor Robert Kiyosaki tvrdí, že liberáli, vojnoví štváči či environmentalisti sú vinní za zníženie produkcie ropy, ktorá podľa neho spôsobila infláciu. Na druhej strane, stimuly od štátu povolili bežným pracovníkom nechodiť do práce.

Investor tiež poznamenal, že inflácia už „zabíja” nielen maloobchodníkov, ale dokonca už aj korporácie a gigantov ako sú napríklad Target či Walmart. Kiyosaki dodal, že nakupujúci sú už bez peňazí. Vedúci globálnej trhovej stratégie vo Wells Fargo tieto fakty potvrdil so slovami:

Maloobchodníci začínajú pociťovať oslabenie kúpnej sily spotrebiteľov.”

Mohlo by ťa zaujímať: Šéf Bank of America: Chceme narábať s kryptomenami, avšak realita je taká, že regulátori nepustia!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.  

Robert Kiyosaki opätovne varuje!

Kiyosaki už dlhšiu dobu varuje pred hroziacou depresiou v Spojených štátoch. V apríli varoval, že depresia a hyperinflácia sú len otázkou času a radil investorom, aby začali kupovať zlato, striebro či bitcoiny.

V piatok tweetoval: „Zlé správy. Prichádza depresia a občianske nepokoje. Všetko pre zelených liberálov. Ropa je životodarca našej civilizácie

Kiyosaki tiež minulý mesiac upozornil, že „dlhopisy sú najrizikovejšou investíciou počas globálneho kolapsu. Tragicky skončia aj začínajúci investori, ktorí dávajú rady nováčikom, ako investovať. 60 % akcií a 40 % dlhopisov je cesta k stratám.

Kiyosaki je jedným zo zástancov a podporovateľov konceptu kryptomien. Neustále totižto tvrdí, že voči Bitcoinu zostáva optimistický a plánuje nakúpiť ďalšie BTC, keď dosiahne kryptomena ďalšie dno. Poslednýkrát očakával, že by mohol BTC padnúť na úroveň 9 000 dolárov, k čomu dodal, že „Bitcoin je budúcnosť peňazí”.

Čítaj ďalej: USA čaká ďalšia výzva! – Brazília, Rusko, India, Čína a JAR vyzvali bojovať proti globálnej hegemónii dolára!