FTX Crypto Curry
FTX Crypto Curry

Jedna z najpopulárnejších kryptobúrz FTX oznámila dlhodobú spoluprácu s jednou z najväčších hviezd NBA Stephenom Currym. Basketbalista bude globálnym predstaviteľom FTX a taktiež získa majetkový podiel.

„Som nadšený, že môžem spolupracovať so spoločnosťou, ktorá vyvracia nepravdivé tvrdenia o kryptomenách a taktiež eliminuje strach alebo nedôveru pre nových používateľov” povedal Curry. „FTX má podobné plány ako naša nadácia. Ide o zmysluplné skutky, ktoré budu slúžiť komunite, a nemôžem sa dočkať na to, čo spoločne dokážeme.” dodal Stephen Curry.

Nadácia Stephena Curryho oznámila, že bude spolupracovať s burzou FTX a spoločne budú posielať časť peňazí na charitu.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Kryptomeny a šport

Basketbalista ale nie je prvý – a určite ani posledný zo sveta športu -, kto vstúpil do sveta kryptomien. Okrem neho do tejto kategórie patria aj hviezdy americkej NFL Tom Brady a Trevor Lawrence. Pre FTX je nová spolupráca s Currym veľmi perspektívna aj z toho hľadiska, že aj naďalej bude môcť posilňovať svoju pozíciu voči konkurencii. Predsa len, noví investori budu dôverovať rýchlo rastúcej a dôveryhodnej burze, a to hlavne vtedy, keď ich budú promovať známe osobnosti. Stephen prevezme úlohu globálneho ambasádora s cieľom rozšíriť dosah značky FTX a bude mať za úlohu prilákať nových investorov. Dosah na to určite má, keďže je to jeden z najuznávanejších a najznámejších basketbalistov súčastnosti.

StormGain

Môže vás zaujímať: Pôjde Rusko cestou Salvádoru? Čo môže BTC urobiť s finančným sektorom?

FTX a plány do budúcna

Generálny riaditeľ FTX oznámil: „Po rozhovore so Stephenom bolo jasné, že si s ním v FTX budeme rozumieť. Jeho odhodlanie spolu s pracovnou morálkou stať sa tým najlepším v akejkoľvek oblasti, či už je to basketbal, investovanie alebo podnikanie, je v dokonalom súlade s hodnotami FTX. Obaja sa tešíme na spoluprácu. Bude to mať pozitívny vplyv na tých, ktorí to najviac potrebujú.”

Toto je ďalší príklad toho, ako úspešne dokáže svet kryptomien spolupracovať s rôznymi oblasťami a pomáhať ostatným. Je skvelé pozorovať aj to, ako sa do tejto sféry angažujú ľudia z rôznych oblastí a kútov sveta. Je jasné, že takýchto spoluprác bude pribúdať stále viac a viac.

Čítaj ďalej: Analýza BTC – kde je support v prípade, že korekcia bude pokračovať?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.