Naomi Osaka
Naomi Osaka. Zdroj: Shutterstock, action sports

NFT boom sa zvyšuje a bude naďalej rásť. Popularita tohto sektoru sa neustále zvyšuje rapídnym tempom. Zapája sa doňho čoraz viac populárnych osobností zo sveta šoubiznisu a najmä športu. Novou tvárou NFT bude aj profesionálna tenistka Naomi Osaka, ktorá sa, mimochodom, zaujíma aj o Dogecoin.

Dogecoin spôsobuje šialenstvo

Naomi Osaka bola vyspovedaná v rozhovore pre agentúru Bloomberg, kde sa dostali na radu aj otázky na tému kryptomien. Naomi požiadala svojho agenta, aby sa začal orientovať na svet kryptomien a hlavne na jeden projekt, ktorý ju zaujal najviac. A nie je to Bitcoin, ale prekvapujúco Dogecoin.

„Práve som sa rozprávala so svojím agentom o kryptomenách. Viem, že to neustále rastie. Jediné, čo si však pamätám, je Dogecoin.“

Osaková sa vyjadrila aj k téme, čo môže športovec robiť po ukončení kariéry:

„Naša kariéra nie je taká dlhá, a preto musím dôkladne zvážiť, čo bude po kariére. Mám rada, keď mi môj agent povie, že existujú rôzne príležitosti,“ narážala na kryptomeny.

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Naomi Osaka vstupuje do sveta NFT

Tenisová superhviezda prejavila záujem o NFT už v minulosti. Tentokrát však má svoju vlastnú kolekciu, ktorá však zatiaľ nebola zalistovaná na jednom z najväčších portálov NFT – opensea.io

Naomi Osaka
Ukážka NFT tokenov z kolekcie Naomi Osaka. Zdroj: Opensea.io

To však nie je všetko. Osaka sa pred určitým obdobím zapojila aj do NFT Toma Bradyho – Autograph, kde bola vydaná konkrétne druhá kolekcia NFT.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.