Shiba Inu s dôležitou petíciou
Shiba Inu. Zdroj: Google

Projekt Shiba Inu sa opäť hlási o slovo. Zdá sa, že komunita tohto meme coinu to myslí vážne. Podarí sa im presadiť zásadnú vec pre budúcnosť projektu?

Prečítaj si tiež: Medián býčieho cyklu pre Bitcoin vzrástol 15x za 300 dní – CEO Pantera Capital, Dan Morehead

Shiba Inu a dôležitá petícia

Silná komunita a fanúšikovia SHIB sa rozhodli zrealizovať petíciu, ktorá by presvedčila predstaviteľov spoločnosti RobinHood, aby psí meme coin uviedli na burzu. Na naplnenie cieľov je potrebných 300 000 podpisov. Zdá sa, že to pre fanúšikovskú základňu nebude žiadny problém. Do dnešného dňa získali viac ako 258 000 podpisov. Petícia sa tak stáva jednou z najlepšie podpisovaných petícií na portáli Change.org.

Petícia Shiba Inu
Petícia Shiba Inu. Zdroj: Change.org

Petícia bola vytvorená a zverejnená 10.mája. Od tohto dňa sa token SHIB dokázal vyšplhať o viac ako 500%. Komunita je naozaj silná a petícia môže byť veľmi silným nástrojom na lobovanie v spoločnosti RobinHood. Okrem samotného uvedenia na burzu fanúšikovia žiadajú aj spustenie SHIB pre platobné metódy vo všetkých internetových obchodoch. Prípadný úspech môže znamenať veľkú býčiu rallye. Nie je to tak dávno, čo sa komunite podarilo prostredníctvom ďalšej petície, presvedčiť jednu z najväčších kryptomenových búrz Coinbase, zalistovať token Shiba Inu.

SHIB/BUSD
SHIB/BUSD 4H TF. Zdroj: TradingView

Môže ťa zaujímať: SEC akceptoval žiadosť Valkyrie a ProShares o BTC ETF – kedy budú spustené?

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Záujem narastá

Pridanie tokenu na Coinbase prinieslo veľký úspech. Pred samotným zaradením sa denné objemy pohybovali na úrovni 0,5 miliardy USD. Podľa údajov portálu CoinMarketCap sú aktuálne priemerné denné objemy na úrovni 2 miliárd USD.

Komunita je jednou z najaktívnejších skupín na portáli Change.org. Okrem spomenutej petície disponujú ďalšími významnými žiadosťami o pridanie SHIB ako platobného tokenu na burzy Apple, Bitso a eToro. Enormný tlak spoločnosti môže donedávna bezvýznamný token dostať do popredia. Budeme teda naďalej sledovať vývoj a uvidíme čo prinesie budúcnosť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre