Bitcoin a jeho bullrun
Bitcoin. Zdroj: Shutterstock, vinnstock

Bitcoin sa pomaly, ale isto blíži k novému historickému maximu. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Pantera Capital, Dana Moreheada, sa priemerný cyklus býkov zvýšil iba 15x za približne 300 dní.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – vchádzame do prehriatej zóny, cena musí krátkodobo vychladnúť

Bitcoin a býčí cyklus

Morehead prišiel s celkom zaujímavou myšlienkou, ktorá sa bližšie zaoberá býčími cyklami BTC. K tejto problematike sa vyjadril na svojom twitteri, kde uviedol, že Bitcoin je na úrovni 61 000 USD iba 2x od začiatku dlhodobého býčieho trhu. Celý trh kryptomien je aktuálne vo fáze obrovskej expanzie, v ktorej sa prakticky 90 % projektov výrazne približuje ku svojim historickým maximám. Bitcoin však kraľuje aj v tejto pozícii. Je totiž najbližšie k ATH, ako ktorýkoľvek iný projekt.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Môže ťa zaujímať: Investori znovu presúvajú BTC na burzy, zatiaľ čo ETH je na hlavnom supporte

Dokázal by BTC pokračovať v býčom trende a dosiahnuť tak až 15 násobok? Práve to je podľa generálneho riaditeľa Pantera Capital, Dana Moreheada možné. BTC by tak v nasledujúcich rokoch neustále rástol s miernymi korekčnými fázami. Ak sa pozrieme na fakt, že sme sa konečne dočkali schválenia ETF pre BTC, prílev nových investorov môže byť iba otázkou času. BTC má teda obrovskú šancu stať sa najväčším aktívom na celom svete.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre