Token Shiba Inu
Token Shiba Inu. Zdroj: ww.shibatoken.com

NFT sektor prežíva veľký boom a prílev investorov neustále narastá. Aj to je dôvodom, žprečo vzniká mnoho nových projektov. V najbližších dňoch očakávame spustenie NFT projektu ekosystému Shiba Inu.

Prečítaj si tiež: EIP-1559 má pozitívny trhový efekt – bolo spálených viac ako 500 000 ETH!

Shiba Inu odštartuje NFT kolekciu

Popularita tokenu SHIB spôsobila za posledné týždne obrovský ošiaľ. Ekosystém tentokrát plánuje vydať NFT kolekciu s 10 000 tokenmi s názvom Shibosis. Začiatok predaja je plánovaný už budúci týždeň. Účastníci, ktorí chcú získať tokeny medzi prvými, si budú musieť pripraviť tokeny LEASH.

NFT Shibosis
NFT Shibosis. Zdroj: shytoshikusama.medium.com

Prípadní záujemcovia si môžu prvé tokeny nakúpiť na DEX protokole ShibaSwap. Pri tomto type nákupu a predaja bude zadarmo. Jediný poplatok je za plyn.

Môže ťa zaujímať: Investori dávajú Cardano na prvé miesto – ekosystém má sľubnú budúcnosť!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Shibosis

Za prvých 24 hodín bude k dispozícii nákup iba za tokeny LEASH, ktoré patria do ekosystému Shiba Inu. Prvých 3 000 NFT Shibosis sa bude predávať s cenovkou 0,1 ETH. Ďalších 5 000 tokenov bude k dispozícii s cenou 0,2 ETH a posledný za 0,3 ETH. Maximálne si viete zaobstarať 10 NFT.

Svoje zakúpené tokeny dokonca môžete aj pomenovať podľa vlastného uváženia. Musíte si však zato zaplatiť 100 USD v tokenoch SHIB.

„Ak každý pomenuje svoje Shibosis, bude to presne 1 milión dolárov, ktoré sa spália,“ uvádza sa vo vyhlásení spoločnosti.

Projekt však nekončí iba NFT kolekciou. Ekosystém plánuje prísť na trh s hrou, kde budete môcť vami zakúpené NFT využiť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre