6 medvedích týždenných sviečok BTC. Zdroj: Shutterstock.com/kilkavbanke

BTC pokračuje v nepretržitom červenom trhu už siedmy týždeň v rade. Digitálne aktívum zaznamenalo 6 po sebe idúcich červených týždenných sviečok na trhu a nevykazuje žiadne známky reverzie. Momentálne sa nachádzame v siedmej červenej sviečke, ktorá však nie je ešte uzatvorená. S vysokou pravdepodobnosťou však bude opäť medvedia.

Takýto trend zaznamenalo digitálne aktívum naposledy pred ôsmimi rokmi v roku 2014. To, čo nasledovalo, bol natiahnutý medvedí trh, ktorý pokračoval väčšiu časť roka. To by mohlo znamenať, že toto je len začiatok. Ak sa tento trend udrží, potom BTC môže dosiahnuť aj 20 000 dolárov $, kým tento klesajúci trend skončí.

Bitcoin smeruje na absolútne dno
Bitcoin smeruje na absolútne dno. Zdroj: TradingView

Na týždennej úrovni je teraz hlavná úroveň supportu na hladine 22 000 $. Každý, kto sleduje digitálne aktívum, vie, že hlavným supportom bola v minulosti MA200. Dokonca aj v roku 2014 sme videli podobný scenár a Bitcoin otestoval MA200 v januári 2015.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Predlžovanie cyklov Bitcoinu a model S2F sú mŕtve – koniec veľkého príbehu?

Býci BTC zvádzajú boj

Pokles pod 28 000 dolárov bol nevyhnutný. Je potrebné poznamenať, že cena momentálne nečelí významnej supportnej hladine okrem spomínanej MA200 na zóne pod 22 000 $. Dokonca aj pod túto hladinu Bitcoin krátkodobo môže spadnúť. Ak by však cena spadla pod 20 000 $, bolo by to po prvýkrát, keď sa BTC pozrel na zónu pod ATH predošlého cyklu.

Mohlo by ťa zaujímať: FED oznámil infláciu za mesiac apríl – trhy reagujú poklesom

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre