Bitcoin smeruje na absolútne dno
Bitcoin smeruje na absolútne dno. Zdroj: Shutterstock.com/tashechka

Bitcoin nedávno zlyhal na supporte 30 000 $ a neudržal ho. Prepad pokračuje a súčasná týždenná sviečka je dokonca zatiaľ najviac volatilná spomedzi sviečok súčasnej korekcie. Tento prepad je kľúčový a hovorí o tom, kde sa cena nachádza. Sme totižto v podhodnotenej fáze na logaritmickom grafe.

Dnes sa pozrieme na týždenný graf, keďže na 4-hodinovkách neexistuje žiadna známka reverzie a cena je v rozbehnutej korekcii. Ako vidíme na grafe nižšie, cena smeruje opäť po 2 rokoch na kľúčový support MA200 na týždennom grafe (modrá krivka). Momentálne to predstavuje hodnotu približne 21 800 $.

Bitcoin smeruje na absolútne dno
Bitcoin smeruje na absolútne dno. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Údaje ukazujú, že objemy transakcií Bitcoinu rastú

Bitcoin smeruje na absolútne dno

Zaujímať nás bude predovšetkým uzatvorenie týždennej sviečky v prípade, že dôjde ku kontaktu s MA200. V tom momente by sa sviečka mala uzatvoriť svojím telom na tomto indikátore. Podobne ako pri vypuknutí COVID pandémie v marci 2020. Krátkodobo teda cena môže na pár dní klesnúť aj pod MA200.

RSI ukazuje hranicu prepredanosti práve počas marca 2020 a na predošlom dlhodobom minime v decembri 2018. Podobný scenár je možný aj teraz. Po vytvorení dlhodobého minima však cena tvorila akumuláciu, ktorá môže trvať pokojne aj niekoľko mesiacov, kým dôjde k reverzii trendu na rastúci.

Mohlo by ťa zaujímať: Predlžovanie cyklov Bitcoinu a model S2F sú mŕtve – koniec veľkého príbehu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre