SOL/USD Analýza
SOL/USD Analýza. Zdroj: Shutterstock.com/Adisak Riwkratok

SOL vytvára potenciálne 123 bottom formation v rámci korekcie, no zatiaľ nebolo potvrdené a cena smeruje na nižšie minimum. Ak chceme uvažovať nad reverziou, tak cena musí vytvoriť nielen rastúce minimá, ale aj maximá. To sa jej však nedarí, a preto cena z krátkodobého hľadiska ešte môže pokračovať v korekcii.

Ako vidíme na obrázku, cena sa od bodu 3 veľmi nepohla smerom nahor a už znovu padá. Ak neudržíme bod 3, budeme hľadať nové minimum, ktoré musí byť vytvorené minimálne na hodnote bodu 1, čo predstavuje 186 $. Ak by cena prerazila aj toto minimum, tak korekcia pokračuje a tento pattern je definitívne neplatný.

SOL/USD 4H
SOL/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež inú analýzu – Analýza BTC – dosiahla cena dno korekcie? Reverzný pattern stále nie je potvrdený

SOL je dlhodobo stále bullish

Ak by sa však cene podarilo vytvoriť minimum vyššie ako na 186 $, tak reverzný pattern 123 bottom formation je stále v hre. Aj tak potvrdenie rastúceho trendu nastane, až keď cena prekoná posledné maximum na hladine 236 $. V tom momente by cena vytvorila aj rastúce maximá a vznikol by dlhodobý reverzný pattern.

Z krátkodobého hľadiska sme bearish, no ako vidíme, supportná zóna na 186 $ je blízko trhovej ceny. Preto budeme sledovať pozíciu ďalšieho minima, ktorá môže byť rozhodujúca pri tvorení konca korekčnej štruktúry.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza ETH – cena vytvára reverzný pattern. Ktorú rezistenciu musí prekonať?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre