Top 3 kryptomeny do konca roka
Top 3 kryptomeny do konca roka, zdroj: shutterstock.com/Autor: SPF

Posledný pokles na trhu, ktorý naďalej ešte pretrváva, nám dáva opäť príležitosť nakúpiť si kryptomeny za pomerne lacnú a podpriemernú cenu. V tomto článku sme vybrali zaujímavé mince, ktoré sa určite oplatí sledovať.

Crypto.com – má stále na viac

Crypto.com aj napriek veľkému rastu z posledných dní naďalej patrí medzi top kryptomeny, ktoré môžu v závere roka priniesť veľké zisky. Tento projekt je jedna z najväčších búrz na svete, ponúkajú svoju vlastnú kryptomenovú kartu a ďalšie produkty ako napr. DeFi swap. Za veľkým nárastom tejto kryptomeny, za ktorou stojí práve jedna z najväčších svetových búrz, môže práve veľká mediálna kampaň v USA spolu s reklamnými kampaňami hlavne na športových podujatiach, od F1 až po hokej. Táto kryptomena sa aktuálne nachádza na 12. mieste a potenciál je dostať sa aj do top 10. Určite na to má. Crypto.com má porovnateľný dosah na komunitu ako známejšia burza Binance. Práve kryptomena burzy Binance je aktuálne na 3. mieste hneď za Ethereom a Bitcoinom. V momentálnej situácii je na každom investorovi, ako vyhodnotí riziko, či je rozumné po väčšom raste stále nakúpiť. Na dlhodobé držanie ide určite o stabilný a kvalitný projekt. Dá sa použiť aj systém DCA nákupov. Viac o tom, aký systém zvoliť na nákup kryptomien, si môžeš prečítať v tomto článku: Ako na burze zarobiť, ak si začínajúci obchodník?

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Cardano – po poklese môže prísť oživenie

Kryptomene Cardano veľa ľudí nedávalo nádeje. Tento rok sa ale všetko zmenilo a Cardano je suverénne 4. najznámejšia kryptomena. Aktuálne síce začína trochu horšie obdobie. Tím vývojárov a nadšencov tejto kryptomeny ale naďalej napreduje a rozvíja svoje produkty. Hlavne zakladateľ Charles Hoskinson, ktorý sa pred niekoľkými rokmi odpojil od komunity kryptomeny Ethereum, pravdepodobne spravil to najlepšie rozhodnutie v živote, aké mohol. Jeho názory boli trochu iné, ako mali ostatní zakladatelia druhej najznámejšej kryptomeny. Aj napriek pomerne dosť negatívnej minulosti a hejtom sa projekt rozbieha a láka stále viac a viac investorov. Nasledujúce aktualizácie a listovanie na nové burzy jasne hovoria, že Cardano nepatrí do starého železa.

Top 3 kryptomeny
Top 3 kryptomeny, zdroj: coinmarketcal.com

Axie Infinity – rýchlo rastúci NFT projekt

Práve ASX je ďalšia z kryptomien, ktorá by si zaslúžila bez menších pochyb byť v TOP 10. Ide o jednu z najväčších, ak nie aj najväčšiu NFT burzu, teda o miesto na nákup a predaj digitálneho umenia. Zároveň AXS prinieslo ako jedna z mála spoločností do sveta blockchainu aj online gaming. Na webe sa chvália, že majú viac ako 250 000 aktívnych používateľov. Práve herný priemysel sa za posledných 10 rokov výrazne pretransformoval z malej komunity do mainstreamu.

Prečítaj si aj: Je teraz správny čas nakúpiť Bitcoin?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Hal

Kupovat na tope aj keby este stupli nemam chut.