Bitcoin NFL
Bitcoin NFL, zdroj: www.shutterstock.com/TwinDesign

Hviezda americkej futbalovej ligy (NFL), Odell Beckham Jr., bude prijímať svoju výplatu v bitcoinoch a rozdá 1 milión dolárov v kryptomene v spolupráci s aplikáciou Square.

Odell Beckham Jr., známy tiež ako „OBJ“, oznámil na twitteri, že bude svoju ďalšiu výplatu akceptovať v Bitcoine prostredníctvom „CashApp“. Na sociálnej sieti zverejnil svojim 4.1 miliónom sledovateľov, že rozdáva milión dolárov v BTC.

Mohlo by ťa zaujímať: Floki Inu sa chce stať najznámejšou kryptomenou – uzatvára spoluprácu s futbalovým gigantom SSC Neapol!

Bitcoin láka čím ďalej, tým viac športovcov

„OBJ“ je americký futbalista, ktorý hrá v tíme Los Angeles Rams, kde nedávno podpísal zmluvu na jednu sezónu. Podľa správ jeho kontrakt prichádza so základným platom 750 000 dolárov. Ďalších 500 000 dolárov dostane ako „bonus“. Dostane ešte k dispozícii cca. 3 milióny vo forme tzv. tímových stimulov.

Športovec na svojom twitteri zverejnil status, ktorý dokonca okomentoval aj sám Michael Saylor:

„Začína sa nová éra. Som rád, že môžem oznámiť, že budem prijímať svoju výplatu v bitcoinoch! To všetko sa stalo možným vďaka @CashApp. Všetkým mojim fanúšikom, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú – ďakujem za podporu! Ja vám za to rozdám späť celkovo 1 milión dolárov v BTC.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Hráči v NFL sa pomaličky pripravujú na adopciu kryptomien

Mnohí môžu samozrejme tvrdiť, že ide len o marketingový ťah a žiadne peniaze nikomu nepošle. Avšak našli sa ľudia, ktorí naozaj zaslali screenshoty, ako dostávajú transakcie od Odella Beckhama. Väčšina užívateľov dostalo približne 20 dolárov v BTC.

Minulý mesiac sa iný hráč, Aaron Rodgers, vyjadril, že taktiež zoberie časť svojho platu v Bitcoine. Podobne ako OBJ, aj Rodgers rozdal svojim fanúšikom 1 milión dolárov v BTC v spolupráci s aplikáciou CashApp.

Rastúci počet profesionálnych športovcov žiada, aby mali zaplatené práve v Bitcoine, ako napríklad jeden z najlepších amerických futbalistov súčasnosti, Tom Brady.

Vyzerá to tak, že americký šport je pripravený na adopciu kryptomien vo veľkom.

Čítaj ďalej: TOP 3 kryptomeny, ktoré môžu do konca roka urobiť veľké zhodnotenie

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre