BTC/USD Analýza
BTC/USD Analýza. Zdroj: Shutterstock.com/TeeStocker

BTC zatiaľ drží posledné minimum a stále je v hre reverzia trendu a dlhodobé lokálne minimum, od ktorého začne rast. Odraz do rastúceho trendu však nemusí nastať okamžite a cena môže skĺznuť do sideway štruktúry. Zaujímavosťou je, že mnohé altcoiny už v takejto sideway štruktúre sú a Bitcoin za nimi nestačí. Výsledkom je korekcia dominancie.

Trhová cena aktuálne bojuje s rezistenciou z lokálnych maxím korekcie. Ak sa jej podarí ju prekonať, je možné, že Bitcoin vytvorí sideway štruktúru. Target je na zóne 60 000 $ až 61 200 $. Nachádza sa tu bod 2 z potenciálneho patternu 123 bottom formation. Ak tento pattern má byť platný, musí byť bod 2 prerazený.

BTC/USD 4H
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Analýza ETH – cena vytvára reverzný pattern. Ktorú rezistenciu musí prekonať?

BTC môže byť na dlhodobom minime

Cenu navyše čaká silná rezistencia aj na point of control 61 200 $. Je tak možné, že cena práve túto rezistentnú zónu na prvý pokus neprekoná a vytvorí tak krátkodobú sideway štruktúru. Prerazenie by malo byť sprevádzané navýšenými objemami, čo ako vidíme, zatiaľ nenastalo.

Stále platí, že kým cena neprekoná bod 2, reverzný pattern nebude validný. Najviac medvedí scenár z krátkodobého hľadiska stále sledujeme na hladine 53 000 $. Nachádza sa tu dlhodobé predošlé lokálne maximum. Ak by ho cena otestovala, znovu pôjde o býčí signál.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 3 kryptomeny, ktoré môžu do konca roka urobiť veľké zhodnotenie

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre