BTC rešpektovalo MA21. Zdroj: Shutterstock.com/Phongphan

BTC pokračuje v rastúcom trende a stále sa mu darí udržovať MA21 ako support. Dokonca sa zdá, že sme prerazili rezistenciu sideway štruktúry. Vďaka tejto sideway štruktúre cena krátkodobo nie je v prekúpenej fáze a indikátory ponúkajú priestor na rast cenového grafu. Aká hodnota bude ďalšou zastávkou v trende hlavnej kryptomeny?

Bitcoin na grafe ukazuje vysoký spodný knôt, ktorý iba v priebehu pár sekúnd vytvoril dno na hladine 51 000 $. Táto udalosť nastala však iba na burze Bitstamp. Tak či onak išlo o fake break out a telo sviečky sa vrátilo nad MA21. Následne vznikla omnoho silnejšia býčia sviečka, čo predstavuje vytvorenie lokálneho minima a reverziu.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – cena pokračuje na ceste k dosiahnutiu 59 000 $

BTC zostáva stále bullish

Ďalší target, ktorý sledujeme, je stále na hladine 59 000 $, kde sa nachádza predchádzajúce dlhodobé lokálne maximum, ktoré vzniklo hneď po ATH. Z krátkodobého hľadiska však pravdepodobne pôjde o posledný rastúci leg smerom ku targetu a následne by mala prísť korekčná štruktúra.

Objemy z krátkodobého hľadiska indikujú oslabenie a s vysokou pravdepodobnosťou nevytvoríme také objemy ako počas posledného rastúceho legu. RSI síce indikuje negatívnu divergenciu, no podobne ako pri predošlom legu môže byť prerazená v prípade, že prekoná rezistenciu z predošlých lokálnych maxím.

Mohlo by ťa zaujímať – Po čínskom zákaze investori presúvajú kapitál na DEX – dominuje Uniswap

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre