BTC smeruje na 59 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/Travis Wolfe

BTC za posledných 24 hodín veľkú volatilitu nezaznamenal a viac-menej išiel sideway. Cena však stále rešpektuje MA21. Táto sideway štruktúra je podobná tej z 2. až 4. októbra. Objemy ale zatiaľ nenarástli a čakáme na ďalšie prerazenie. Kde sa však nachádza ďalšia rezistencia? Je možné, že cena bude pokračovať v raste aj bez korekcie, no už teraz Bitcoin dosiahol 37 % len za 11 dní. Čím dlhšie budeme bez korekcie, tým silnejšia v budúcnosti môže nastať.

Bitcoin otestoval MA21 a zdá sa, že support indikátora drží. Takéto sideway štruktúry vytvorené tesne pod úrovňou posledného maxima takmer stále znamenajú pokračovanie predošlého trendu. Zatiaľ to vyzerá na pokračovanie rastu aj v tomto prípade. Target, ktorý teraz sledujeme, je na hladine 59 000 $. Na tejto hodnote sa totiž nachádza dlhodobé maximum, ktoré vzniklo za ATH.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – cena pokračuje na ceste k dosiahnutiu 59 000 $

BTC je dlhodobo bullish

Objemy medzitým neindikujú rast, práve naopak, sú na nízkej úrovni. Ak sa cena dostane zo sideway štruktúry, tak pravdepodobne narastú aj objemy. Otázne je, či narastú viac ako 6. októbra. Napriek 37 % zhodnoteniu len za 11 dní, RSI neindikuje krátkodobo prekúpenosť. Vďaka sideway štruktúre sa trh vrátil do neutrálnej zóny a aj RSI indikuje, že je priestor na pokračovanie rastu.

Prerazenie nad 55 000 $ znamenalo počiatok a potvrdenie nového bullrunu. Trhová cena 55 633 $ znamená, že cena je stále na štarte tohto bullrunu. Podľa Stock-to-flow by sa mala cena uzavrieť minimálne na close cene 63 000 $ v októbrovej sviečke.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC, ETH, ADA, LINK – Bitcoin udržuje support MA21

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre