Bitcoin a bullrun
Bitcoin a bullrun. Zdroj: Shutterstock, Filmhouse

Dnešný deň bol pre Bitcoin naozaj úspešný. V čase písania tohto článku sa cena pohybovala na úrovni 54 967 USD. Ak sa podarí dnešok uzavrieť nad hranicou 54 000 USD, s najväčšou pravdepodobnosťou poletíme až na nové historické maximum.

Prečítaj si tiež: Aktualita – Bitcoin sa blíži k historickému maximu – dnes si opäť pripísal 5 %

Bitcoin a veľká pumpa?

Podľa populárneho analytika s pseudonymom TechDev sme práve svedkami udalosti, ktorá sa udiala prvýkrát po 7 rokoch. Jeho posledná analýza totiž ukazuje na výraznú podobnosť indexu relatívnej sily, tzv. RSI s bullrunom z roka 2013. Ak sa tento jav potvrdí, čaká nás veľká pumpa.

„Bitcoin mal v tomto cykle už druhý mesačný kríž stochastického RSI medzi hodnotou 20 a 80. Ide o mimoriadne silný býčí kríž. Tento kríž sa v histórií vyskytol len dvakrát. V septembri 2013 a v máju 2012. Po týchto udalostiach nasledovali veľké pumpy,“ uviedol TechDev.

Analýza BTC od TechDev
Analýza BTC od TechDev. Zdroj: Twitter

Môže ťa zaujímať: BTC je oficiálne najziskovejším aktívom v roku 2021

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Nastane boom až v decembri?

K súčasnej situácii sa vyjadril aj populárny analytik Rekt Capital, podľa ktorého nás výraznejší tlak býkov dostihne až v decembri. Aj keď na základe aktuálnej situácie to znie dosť nereálne, môže nastať aj pokles až na 50 000. Vo svete kryptomien totiž nikto nevie, čo sa môže stať. Logika tu nemá miesto.

Predikcia od analytika Rekt Capital sa absolútne nezhoduje s populárnym modelom analytika PlanB, ktorý hovorí, že BTC dosiahne už počas októbra 63 000 USD, čo je už naozaj veľmi blízko k ATH. Situáciu okolo BTC samozrejme sledujeme, čo môžete vidieť na našich denných analýzach.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre