Floki Inu bude na dresoch SSC Neapol
Floki Inu bude na dresoch SSC Neapol. Zdroj: Shutterstock, charnsitr

Máme tu ďalšie významné partnerstvo medzi rozbiehajúcou sa kryptomenou Floki Inu a talianskym veľkoklubom SSC Neapol.

Floki Inu a SSC Neapol

Taliansky futbalový gigant bude odteraz na svojich dresoch nosiť logo projektu FLOKI, ktoré sa taktiež objaví aj na samotnom štadióne.

Pre FLOKI je to určite krok vpred. SSC Neapol patrí medzi najznámejšie talianske kluby. Preslávil ho najmä zosnulý Diego Maradona. Aktuálne tento klub prežíva veľmi pozitívne obdobie, keďže sa nachádza na 1. mieste v Sérii A.

Prečítaj si tiež: Vyjadrenie spoluzakladateľa druhej najväčšej kryptomeny – Ako začínalo Ethereum a čo ďalej?

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Podľa oficiálneho oznámenia klubu bude logo Floki Inu, teda psík s vikingskou prilbou, vyobrazené na zadnej strane dresov a taktiež na LED nápisoch, ktoré sú rozmiestnené po celom štadióne.

K spolupráci sa vyjadril aj generálny riaditeľ klubu Jay Cassano:

„Vidíme, ako sa kryptografické spoločnosti a projekty čoraz viac zapájajú do športového odvetvia. Robia to v podstate všade, kde sa dá. Vidíme to v NBA aj v popredných futbalových ligách. Ligy ako Serie A či La Liga sú voči kryptomenovým spoluprácam oveľa tolerantnejšie, ako napríklad NFL.“

Projekt FLOKI tak pridáva SSC Neapol do svojho portfólia športových partnerstiev. Patrí sem ešte indický klub Kerala Blasters a Cádiz zo španielskej La Ligy. Tím okolo tohto projektu má však jeden hlavný cieľ, ktorý znie veľmi náročne. Chcú sa stať najznámejšou a najpoužívanejšou kryptomenou na svete.

Čo myslíte, príde k zalistovaniu FLOKI na burzu Binance po víkendovom dueli Lazio Rím vs. Neapol? Nechajme sa prekvapiť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance