NBA bitcoin adopcia
NBA bitcoin adopcia, zdroj: www.shutterstock.com/IgorFaun

Toto nové partnerstvo je súčasťou väčších plánov majiteľa basketbalového tímu v zámorskej NBA Houston Rockets Tilmana Fertitta, ktorý je taktiež generálnym riaditeľom reštauračnej franšízy, ktorá nedávno spustila program, v ktorom zúčastnení budú odmeňovaní v Bitcoine.

New York Digital Investment Group (NYDIG) bude platiť BTC texaskému tímu z Národnej basketbalovej asociácie (NBA) Houston Rockets v Bitcoinoch ako súčasť partnerstva zameraného na podporu, vzdelávania a adopcie kryptomien.

Mohlo by ťa zaujímať: Houston, USA: Hasiči dostanú Bitcoin a Ethereum v hodnote 25 miliónov dolárov!

V USA si kryptomeny celkom obľúbili

Vedenie Houston Rockets oznámilo, že New York Digital Investment Group (NYDIG) sa stane oficiálnym partnerom a bitcoinovou platformou pre tím. V rámci partnerstva NYDIG plánuje pre seba vyhradiť niektoré z VIP miest klubu v aréne Toyota Center. Vyvolení získajú tzv. „Bitcoin Suites“. Znamená to, že majiteľ takejto vymoženosti bude mať šancu sedieť na tých najlepších miestach a byť doslova na kurte.

Dohoda s NYDIG sa zdá byť súčasťou väčšej stratégie pre majiteľa basketbalového klubu Tilmana Fertitta, ktorý je taktiež generálnym riaditeľom Landry‘s Restaurant Group. Spoločnosť nedávno oznámila, že zavedie program odmien v bitcoinoch vo svojich reštauráciách a už pomaličky zavádza platobné možnosti pomocou BTC vo všetkých svojich podnikoch.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Budúcnosť NBA bude vyzerať veľmi zaujímavo

Pomimo siete reštaurácií Landry’s a iných podnikov, „businessman“ Tilman Fertitta vlastní niekoľko hotelov a kasín po celých Spojených štátoch. Kryptomenový optimista a človek, ktorý adoptuje novodobú technológiu vo svojich pobočkách, zatiaľ nepotvrdil akceptovanie BTC alebo iných kryptomien. Podnikateľ však v lete uviedol, že jeho holdingová spoločnosť plánuje začať overovať bloky na veľmi perspektívnej sieti Akash (AKT).

Počas roku 2021 sme mohli zaznamenať mnoho významných basketbalových tímov z NBA ako začali spolupracovať so spoločnosťami zaoberajúcimi sa digitálnymi aktívami, kryptomenami a technológiou blockchain. Napríklad, v októbri spoločnosť Voyager Digital podpísala dohodu s texaským klubom Dallas Mavericks o sprístupnení kryptomien prostredníctvom angažovania ich fanúšikov. Pripomíname, že majiteľom tohto klubu je už aj v kryptosvete známy Mark Cuban. Miliardár často podporoval meme coin DOGE spolu s Elonom Muskom.

Coinbase takisto nedávno podpísal dlhoročnú sponzorskú zmluvu s NBA, čim sa stal jej exkluzívnym partnerom v kryptomenovom odvetví.

Čítaj ďalej: Cardano prekonáva Ethereum v aktivite na sieti – stane sa najrýchlejším blockchainom?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre