Sektor DeFi
Sektor DeFi. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Za posledný týždeň sa dá o trhu s kryptomenami povedať len málo pozitívneho. Väčšina projektov disponuje veľmi nízkymi objemami a najmä poklesom. Sú však projekty, ktoré dokážu aj v horších časoch profitovať. Ide o DeFi tokeny AAVE, UniSwap a SushiSwap.

Môže ťa zaujímať: Binance je znovu predmetom vyšetrovania – problémy s regulátormi pribúdajú

Profitabilné DeFi projekty

Podľa posledných údajov, ktoré poskytla spoločnosť Messari, sú tokeny, ktoré sú viazané s DEX a DeFi platformami na silnej býčej vlne. Uniswap, Aave a SushiSwap dokázali zaznamenať nárast o 1,1 %, 2,8 % a 6,3 %.

Prečítaj si tiež: Môže Bitcoin dosiahnuť 100k ešte tento rok – podľa týchto dôvodov áno!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Je vhodný čas investovať do týchto projektov?

Je práve teraz vhodná doba investovať do uvedených DeFi projektov? Ak sa pozrieme na prílev nových adries do sektoru DeFi, tak vidíme konzistentnosť. V čase písania tohto článku bolo na trhu približne 3,38 milióna adries DeFi.

Počet jedinečných adries DeFi
Počet jedinečných adries DeFi. Zdroj: Dune Analytics

Okrem iného bol pre dané projekty zaznamenaný výrazný nárast objemov obchodovania. Aj to môže zohrávať dôležitú úlohu v krátkodobom horizonte. Ak sa teda pozrieme na možnosť hodlovania týchto tokenov, je to určite jedna z tých lepších možností. Pomer trhovej kapitalizácie voči tzv. TVL bol pre projekty UniSwap, AAVE a SushiSwap na úrovni 2,65, 0,32 a 0,44. Môžeme teda predpokladať, že tieto projekty sú vhodnou voľbou na dlhodobú investíciu.

Objemy obchodov
Objemy obchodov AAVE, Sushi a UNI. Zdroj: Santiment

Ďalším dôležitým faktom je nárast odlivu tokenov do súkromných peňaženiek. To môže byť taktiež dobrým signálom, pretože obchodníci jasne vyčkávajú na lepšie ceny.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre