Token ATOM
Token ATOM. Zdroj: Shutterstock, Natchapol18

Token ATOM, za ktorým stojí spoločnosť Cosmos, dosahuje aj v čase statického trhu slušné zisky pri dosiahnutí historického maxima. Čo je za týmto profitom?

Prečítaj si tiež: Binance je znovu predmetom vyšetrovania – problémy s regulátormi pribúdajú

ATOM na býčej vlne

Trh s kryptomenami bol aj počas víkendu v stave nečinnosti. Ani tento stav však nezabránil tokenu ATOM v dosiahnutí profitu 10,74 % s novým historickým maximom na úrovni 42,78 USD. Aj keď počas nedávnej korekcie token mierne poklesol, cena je stále vyššie ako stav z minulého týždňa.

ATOM/BUSD
ATOM/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Vývoj a novinky

Spoločnosť Cosmos sa definuje ako tzv. „internet blockchainu.” Prečo to tak je? Ide v podstate o interoperabilnú sieť, ktorá umožňuje spájanie iných blockchainov, zdieľanie údajov a najmä vzájomné transakcie.

18. augusta bola tímom vývojárov oznámená dôležitá udalosť, po ktorej cena dokázala vzrásť o 25 % na cenovú úroveň 20 USD. Išlo o spustenie cross-chain DeFi rozhrania s názvom Emeris.

Veľmi významným krokom bolo premostenie siete Cosmos so sieťou Ethereum. Integrácia Sifchainu, čiže decentralizovanej burzy, umožnila obchodníkom po prvýkrát využiť trading medzi sieťami Cosmos a ETH.

Môže ťa zaujímať: Ako ochrániť naše zisky? – RRR a money management

V čase písania tohto článku bola sieť Cosmos z hľadiska trhovej kapitalizácie na 20.mieste. Ak však dokáže udržať tempo, je len otázkou času, kedy prenikne do TOP 15.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre