Tieto altcoiny majú potenciál na rast
Tieto altcoiny majú potenciál na rast. Zdroj: Shutterstock, dencg

Binance

Trh s kryptomenami prežíva obdobie výraznej korekcie. Sú tu však aj altcoiny, ktoré napriek poklesu stále disponujú obrovským potenciálom. V tomto článku si predstavíme TOP 3 takéto projekty, ktoré by vám nemali ujsť.

ApeCoin

ApeCoin je ERC-20 token, čiže funguje v sieti Etherea. Popularitu nadobudol najmä vďaka jednej z najznámejších NFT kolekcií Bored Apes. Pred pár dňami zažil tento projekt ďalší raketový rast po tom, čo ho hypoval Elon Musk. Jeho bezpečnosť zabezpečuje konsenzuálny model Proof of work.

V najbližšom období sa môžeme v prípade ApeCoinu tešiť na plánované metaverzum, kde sa pozemky dražili za cenu 305 APE.

V čase písania tohto článku sa token APE pohyboval na úrovni 10,80 USD.

APE/BUSD
APE/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

STEPN

Spoločnosť STEPN sa teší obrovskej popularite. Jej hlavný cieľ je motivovať milióny ľudí k zdravšiemu životnému štýlu. A zdá, že sa im to darí. Fitness aplikácie rastú závratnou rýchlosťou a dokazuje to aj STEPN. Aplikácia funguje na systéme GPS, takže užívatelia nemajú prakticky žiadnu šancu tento systém obísť. STEPN okrem iného poskytuje aj pekné zárobky. Celý program má za úlohu dosiahnuť uhlíkovú neutralitu. Projekt funguje na tokenoch GMT a GST.

GMT/BUSD
GMT/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

GMT sa aktuálne obchoduje na úrovni 2,415 USD a GST figuruje s cenovkou 4,08 USD.

Mohlo by ťa zaujímať: Špičkový obchodník varuje investorov pred hrozivým poklesom Bitcoinu a altcoinov

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Harmony

Ide o blockchainovú platformu, ktorej cieľom je vývoj a nasadenie širokej škály decentralizovaných aplikácií. Doslova chce spôsobiť revolúciu vo fungovaní týchto aplikácií, a to prostredníctvom tzv. „random state shardingu“. Sieť Harmony sa okrem iného zameriava aj na zvýšenie rýchlosti spracovania a overovania transakcií s cieľom zmeniť generovanie blokov.

ONE/BUSD
ONE/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Aktuálne sa token ONE obchoduje na úrovni 0,066 USD.

Ak teda hľadáte perspektívne altcoiny, ktoré majú potenciál na rast, tento článok vám môže uľahčiť rozhodovanie.

Čítaj ďalej: 3 najhoršie scenáre, kam môže spadnúť cena Bitcoinu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre