SAND sandbox metaverse
SAND sandbox metaverse, zdroj: www.shutterstock.com/IraLichi

Spoločnosť zverejnila svoje vysoko očakávané „play to earn Metaverse“. Nové oznámenie sa, samozrejme, odrazilo aj na cene SAND. Token spoločnosti Sandbox vzrástol na nové historické maximum.

Cena SAND dosiahla svoje all time high, keď dosiahla cenu 3,62 dolárov. Token je počas roku 2021 na neuveriteľne vysokom vzostupe. Za posledných 12 mesiacov si pripísal 8 663,5 %.

Čo nám teda prináša toto nové metaverzum?

Mohlo by ťa zaujímať: Perspektívny projekt Chiliz (CHZ) si polepšil o 170 % po spustení zaujímavých vymožeností!

Zarábanie tokenov SAND čoskoro dostupné

Virtuálnu hru, ktorej podstata je v nakupovaní majetkov a plnení rôznych misií od značky Sandbox, otvára hráčom časť svojho nového metaverza.

Virtuálny herný svet spoločnosti Sandbox umožňuje používateľom speňažiť svoj čas strávený v metaverze prostredníctvom novodobého modelu play to earn. Hráči si môžu nakúpiť pozemky, pôdu, vytvárať NFT priamo v hre a zarábať tokeny SAND plnením rôznych úloh či misií. Možnosť stakovať token bude taktiež dostupná.

Podľa oficiálneho oznámenia samotnej spoločnosti, táto novinka sa spustí 29. novembra 2021, teda za menej ako 2 týždne. Potrvá však do 20. decembra 2021. Vybraná skupina, okolo 5 000 používateľov, bude mať možnosť zarobiť si až 1 000 tokenov SAND a tri exkluzívne NFT vďaka času strávenému v metaverze spoločnosti. Znamená to teda, že táto časť projektu nebude hneď pre všetkých, ale len pár tisíc hráčov bude mať príležitosť vychutnať si plný zážitok z tejto hry.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Aké sú podmienky a čo možno očakávať?

Hráči získajú tzv. Alpha Pass, (taktiež NFT). Ten poskytne prístup a umožní získať výhody tým hráčom, ktorí si ho stihnú kúpiť.

Prístup budú mať síce povolení aj hráči bez Alpha Passu, nebudú mať ale nárok na play to earn odmeny, t.j. nič nezarobia. Ak by ste mali záujem byť súčasťou, pripravte si viac ako 1 ETH (v čase písanie článku 4 200 dolárov).

Jeden z developerov hry hovorí: „Odporučil by som ľuďom, ktorí chcú byť súčasťou, aby sa najprv pripojili do komunity na Discorde, porozprávali sa s ostatnými a nechali si poradiť. Pozrite sa, o čo ide skôr, ako sa ponoríte do nákupu pozemkov, pretože je to ako nákup ozajstných nehnuteľností kdekoľvek na svete.”

Spoločnosť Sandbox nedávno získala fond vo výške 93 miliónov dolárov od banky SoftBank. Firma uviedla, že projekt sa vyvíja už štyri roky a svoje metaverzum bude spúšťať a vylepšovať po častiach.

Čítaj ďalej: Budúcnosť hier prichádza: Ako transformujú nezameniteľné tokeny (NFT) novodobý herný priemysel?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre