NFT tokeny
NFT tokeny. Zdroj: Shutterstock, Sashkin

Hype sektoru NFT stále pretrváva a s prebúdzajúcim sa herným priemyslom narastá aj prílev nových investorov. Podľa generálneho riaditeľa burzy Coinbase Briana Armstronga môže byť tento sektor v budúcnosti väčší ako všetky kryptomeny na Coinbase.

Sektor NFT rastie

Najväčšia kryptomenová burza v USA Coinbase ide s dobou a pripravuje novú platformu pre NFT tokeny. Do dnešného dňa sa zaregistrovalo desaťnásobne viac užívateľov ako v prípade platformy OpenSea za posledných 30 dní.

Prečítaj si tiež: Nebo na zemi? Miami naďalej prekvapuje. Tentokrát bude rozdávať bitcoiny občanom!

Príchod novej platformy predstavuje pre burzu obrovský význam, ktorý vidí aj samotný CEO Brian Armstrong. Táto platforma môže narušiť celý kryptomenový biznis Coinbase.

„Z NFT sme veľmi nadšení. V budúcnosti to bude veľmi veľká kryptografická oblasť, ktorá môže byť väčšia ako celý kryptomenový biznis Coinbase.“

Užívatelia budú mať možnosť vytvárať, nakupovať a taktiež prezentovať svoje vlastné tokeny založené na blockchaine ETH. Platforma bude pôsobiť ako sociálna sieť, takže užívatelia budú môcť sledovať ďalšie profily. Spustenie tohto významného projektu je naplánované ešte tento rok.

Mohlo by ťa zaujímať: Centrálne banky majú strach: Rusi sa kryptomien tak skoro nedočkajú – prichádza ale digitálny rubeľ!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Boom rozhýbal aj konkurenčné kryptomenové burzy, ktoré taktiež plánujú spustiť platformy, ktoré budú zamerané na NFT tokeny. Najväčšia kryptomenová burza Binance debutovala s NFT platformou ešte v lete tohto roka. V septembri podobný počin oznámila aj burza FTX.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre