Platforma Discord
Platforma Discord. Zdroj: Shutterstock, Ink Drop

Platforma Discord dokázala za posledné roky extrémne narásť. Generálny riaditeľ tejto platformy, Jason Citron, na svojom twitteri oznámil, že sa čoskoro dočkáme integrácie ETH do tejto populárnej chatovacej platformy.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – cena dosiahla nové ATH na hladine 68 500 $!

Discord a Ethereum

Jason Citron ako šéf Discordu vidí jasnú cestu integrácie siete ETH. Na svojom twitteri totiž zverejnil obrázok, ktorý ukazuje prepojenie platformy s druhou najväčšou kryptomenovou sieťou.

Discord a ETH
Discord a ETH. Zdroj: Twitter

Na uvedenom obrázku môžeme vidieť, že sa Ethereum nachádza v karte „pripojenia”. Obrázok naznačuje aj integráciu populárnych kryptopeňaženiek MetaMask WalletConnect.

Ako už bolo spomenuté, platforma Discord sa teší obrovskej popularite, a to najmä vo svete kryptomien a NFT. Pôvodný účel Discordu bol čisto iba pre chat, avšak neskôr sa ukázalo, že ide o jednu z najlepšie vybavených komunikačných aplikácií.

Mohlo by ťa zaujímať: Veľryby pokračujú v akumulácii BTC, zatiaľ čo odlivy z búrz stále pokračujú

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Užívatelia sociálnej siete Twitter sa po zverejnení obrázku automaticky chytili tohto tweetu a začali Citrona bombardovať otázkami, ako je možné sieť pripojiť k platforme. Na to šéf Discordu odpovedal, že ide o „pre-release.“

Najdôležitejšou otázkou v tomto prípade je, samozrejme, bezpečnosť. Aj na toto mal Jason Citron jasnú odpoveď.

„Spam a bezpečnosť sú pre nás v tomto priestore najväčšou prioritou. Nedávno sme vytvorili tím, ktorý na tom špeciálne pracuje. Viac sa dozviete už čoskoro.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre