Chiliz projekt CHZ
Chiliz projekt CHZ, zdroj: www.shutterstock.com/Shizume

Spustenie nezameniteľných tokenov (NFT) v online hrách a nezastaviteľne expandujúci ekosystém pozdvihli cenu zaujímavého projektu s názvom Chiliz (CHZ).

Posledné obdobie rôzne kryptospoločnosti a startupy sa doslova pretekajú o to, kto získa akú reklamu. Prítomnosť si snažia získať napríklad sponzorstvami a vystavovaním ich značiek alebo odkazov na dresoch rôznych športových tímov, nákupom povolení na pomenovanie štadiónov a platením za reklamy medzi prestávkami počas hry.

Mohlo by ťa zaujímať: Návod ako zarobiť 200 eur zadarmo v kryptomenách

CHZ má za sebou parádny vzostup

Je tu ale jeden projekt, ktorý nedávno zaznamenal signifikantný nárast záujmu vďaka svojmu zameraniu na svet športu a pomoci fanúšikom interagovať so svojimi obľúbenými tímami a hráčmi.

Dámy a páni, predstavujeme vám projekt Chiliz (CHZ). Projekt, ktorý beží na Socios.com platforme, kde sa môžu ,,realizovať” fanúšikovia športu, a to najmä futbalu.

Grafy nám ukazujú, ako za poslednú dobu token CHZ rastie. Od úrovne 0,24 USD v septembri vzrástol CHZ o krásnych 171 % a koncom októbra dosiahol cenu 0,657 USD. Po nedávnom prepade sa token nezastavuje a jeho neustály vývoj tlačí cenu smerom nahor. Svoje ATH kryptomena videla v marci tohto roku, keď dosiahla úroveň 0,95 USD.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Čo môže spôsobiť ďalší nárast Chiliz?

Existuje niekoľko fundamentov pre ďalší sľubný vývoj CHZ. Zahŕňajú napríklad spustenie tzv. live in-game NFTs alebo jeho novo vydané tokeny pre fanúšikov a rýchlo sa rozrastajúci ekosystém.

Novinka, ktorá odštartovala súčasnú rally, bola spustením prvej live in-game NFT platformy, ktorá sa odohrala v ozajstnom zápase medzi jednými z najväčších talianskych futbalových klubov: A.C Milánom a A.S Rímom.

Nové NFT vychádzajú na základe kľúčových momentov v živých zápasoch a potom sa dostanú do peňaženky držiteľov tokenov tých ľudí, ktorí správne predpovedajú priebeh hry. V podstate ako stávkovanie, avšak s novodobou technológiou nezameniteľných tokenov.

Ďalším dôvodom záujmu o CHZ bolo pridanie nových exchange listings, ako aj jeho novo vydané tokeny pre fanúšikov. V spolupráci sú kluby ako Sao Paulo FC, AC Miláno a Manchester City, čo sú vo svete futbalu tímy s historickou reputáciou.

Binance taktiež umožňuje fanúšikom získavať tokeny svojich obľúbených tímov pomocou stakingu BNB a CHZ.

Kryptomeny + šport vedia bezproblémovo fungovať

Ešte jedným dôvodom na zbystrenie pozornosti na token CHZ je rozšírenie ekosystémov, ktoré posilňuje základy CHZ.

V poslednej dobe platforma predstavila partnerstvo s Kraft Sports and Entertainment, vďaka ktorej tímy New England Patriots z americkej NFL a New England Revolution z americkej futbalovej ligy (MLS) sa pripoja k Chiliz a Socios ekosystému.

Toto partnerstvo predstavuje prvý krok pre Chiliz do NFL a MLS a naznačuje, že protokol má ambíciu rozširovať sa a pokryť všetky hlavné športové ligy, kde bude dostatočná požiadavka od fanúšikov.

Čítaj ďalej: Problémy a perspektívy: Ako môžu kryptomeny pomôcť ľuďom z rozvojových krajín?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre