Táto kryptomena od apríla spravila 600% – Oplatí sa ju ešte nakupovať?

Kategorie: Novinky
chainlink raketa raketoplan

ChainLink je jednoznačne hviezda tohto leta. Ešte v apríli sa táto kryptomena obchodovala za 2 $ a dnes sa cena vyšplhala na rekordných 15 $. Iba za posledných 24 hodín sme zaznamenali ďalšiu 20% pumpu, zatiaľ čo zvyšok trhu je v červených číslach. Bitcoin klesol o necelé percento, Ethereum sa drží na nule a token XRP stratil 3% svojej hodnoty.

Našu pozornosť by sme mali zamerať aj na kapitalizáciu ChainLinku. Tá totiž po dnešnej pumpe prekonala 5 miliárd dolárov a dostala sa nebezpečne blízko k Bitcoin Cashu. Nechýba veľa, aby sa ChainLink prebojoval do prvej päťky najväčších coinov.

1D Chainlink - Kraken

1D ChainLink – Kraken

Oplatí sa ešte nakupovať Chainlink?

V pondelok sme na tomto webe odporučili päť kryptomien, ktoré by ste tento týždeň mali sledovať. ChainLink sme však medzi ne nezaradili a dôvod je jednoduchý. po veľkom a rýchlom raste často nasleduje ešte rýchlejší pád. Bolo by nepríjemné nakúpiť túto kryptomenu na samom vrchole a sledovať, ako jej hodnota klesá.

Ak však máte dobrodružného ducha a myslíte si, že aj po dnešnej pumpe v LINK-u ostáva nejaký rastový potenciál, poslúžte si. Na nákup odporúčame použiť burzu Binance.