TOP5 kryptomien, ktoré by ste mali sledovať tento týždeň

0

Ktoré kryptomeny sa oplatí sledovať? Z týchto 5 coinov radšej nespúšťajte oči!

Trh s kryptomenami na čele s Bitcoinom aj v auguste pokračuje v bullish pohyboch a skrýva sa v ňom mnoho príležitostí. Trend je náš priateľ a keď coiny stúpajú, zisk sa vytvára ľahko. Stačí k tomu kúsok šťastia, trpezlivosť a pevné nervy. Tie sme mimochodom potrebovali aj dnes po tom, čo Bitcoin v priebehu niekoľkých sekúnd padol o 500 $, aby vyplnil futures gap.

Disclaimer/ Tento článok je iba orientačný a v žiadnom prípade nejde o investičné poradenstvo. Za prípadné straty nie sme zodpovední.

Bitcoin (BTC)

4h BTC/USD - Bitstamp
4h BTC/USD – Bitstamp

Bitcoin minulý týždeň uzavrel na cene 11 750 $, čo je pre túto kryptomenu extrémne bullish. Prekročil tak silnú rezistenciu na hladine 11 500 $. Cena Bitcoinu dnes na krátku dobu prekročila 12 000 $ a takmer vytvorila nové tohtoročné high. Bohužiaľ, krátko po otvorení futures trhov prišiel spomínaný dump a úspešný test supportu. Bitcoin tak naďalej ostáva bullish a rozhodne by ste ho mali tento týždeň sledovať.

Analýza Bitcoinu – Býčia vlajočka ako predzvesť ďalšieho rastu?

Ethereum (ETH)

4h ETH/USD - Coinbase Pro
4h ETH/USD – Coinbase Pro

Ethereum má za sebou silné fundamenty, ktoré cenu tohto coinu tlačia hore. Medzi tie hlavné patrí Ethereum 2.0 upgrade, ktorý s trochou šťastia príde už tento rok a samozrejme boom na DeFi trhu. Do decentralizovaných financí sa naliali miliardy dolárov a kapitalizácia tohto trhu sa momentálne pohybuje okolo 4,8 miliardy.

Môže vás zaujímať: DeFi je SCAM? 500 veľrýb vlastní 99% tokenov!

Cena Etherea aktuálne zápasí s hladinou 400 $, no väčšina traderov očakáva, že ju tento týždeň prekoná a bude pokračovať ešte vyššie. Naznačuje to aj analýza ETH opcií.

XRP (XRP)

Token XRP od spoločnosti Ripple zažíva v lete 2020 pekný comeback. Z biednych 0,17 $ sa nedávno dostal až na 0,32 $ a minulý týždeň sa dostal do korekcie. Dnes je však už zase na vzostupe a testuje 30-centovú hranicu.

4h XRP/USD - Bitstamp
4h XRP/USD – Bitstamp

Čo sa týka kapitalizácie, XRP sa naďalej drží nad Tetherom (USDT) a obhájilo si tak tretie miesto v rebríčku.

Monero (XMR)

4h XMR/USD - Kraken
4h XMR/USD – Kraken

Ak nechcete obchodovať iba highcap coiny, určite by ste nemali prehliadnuť Monero. Tento anonymný coin má za sebou skvelý rok 2020 a zaznamenáva parabolický rast. Aktuálne už testuje tohtoročné high a po jeho prekonaní bude mať otvorenú cestu až ku ďalšej rezistencii. Svoju hodnotu tak môže zvýšiť o ďalších 20-40%.

Binance Coin (BNB)

4h BNB/USD - Binance
4h BNB/USD – Binance

Natívny token burzy Binance v tomto lete spí a kvôli svojej nečinnosti sa prepadol na desiate miesto v rebríčku coinmarketcap. Fundamenty však naznačujú, že už čoskoro by mohol ožiť a predviesť pekné rallye.Šéf burzy Binance CHangpeng Zhao totiž nedávno avizoval, že finišujú s prípravou nových IEO a tie vždy rapídne zvýšia záujem o BNB.

Viac sa dočítate tu: Je čas nakupovať Binance Coin (BNB)? Chystá sa ďalšie kolo IEOs!

Chcete ďalšie tipy na zaujímavé kryptomeny?

TOP 3 altcoiny, ktoré sa oplatí držať viac, než Bitcoin – Ktoré to sú?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre