projekt Shiba Inu
projekt Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, David Sandron

Projekt Shiba Inu štartuje veľký projekt. Rozdeľovanie odmien za spaľovanie tokenov SHIB bolo spustené. Miera spaľovania tak prudko vzrástla.

Shiba Inu začína s odmenami za spaľovanie

Miera spaľovania tokenov SHIB vzrástla až o 800 % na 12,6 miliardy SHIB. Môže zato najmä portál pre spaľovanie, ktorý začal distribuovať odmeny v podobe tokenov RYOSHI tým, ktorí tokeny spaľujú.

Prvá distribúcia odmien je za nami. Všetci používatelia, ktorí spália tokeny, získajú odmenu burntSHIB, ktorú môžu následne použiť na získanie RYOSHI. Od absolútneho začiatku spaľovacieho procesu bolo zničených až 29,5 miliardy SHIB. Rozdávanie odmien však toto číslo vystrelilo až na 42,47 miliardy tokenov.

Prečítaj si tiež: Peter Schiff verí, že mal celý čas pravdu: „Bitcoin sa čoskoro zrúti úplne!“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Miera spaľovania tak vyskočila až o 800 %. To predznamenalo rekord – až 12,8 miliardy spálených tokenov SHIB za necelých 24 hodín.

Miera spaľovania SHIB
Miera spaľovania SHIB. Zdroj: CryptoGlobe

Ako už bolo napísané vyššie, po spálení tokenov používatelia získajú tokeny burntSHIB, ktoré si vymenia za token RYOSHI. Tie sa však po získaní na určitú dobu uzamknú.

Od spustenia tohto populárneho meme coinu bolo spálených celkovo 410,35 bilióna SHIB. Pôvodne mala Shiba Inu celkovú zásobu jedného kvadrilióna tokenov, ale 50 % z nich bolo uzamknutých v inteligentnom kontrakte na zabezpečenie likvidity na decentralizovanej burze Uniswap, zatiaľ čo ďalšia polovica bola odoslaná spoluzakladateľovi Etherea Vitalikovi Buterinovi. Ten urobil správny ťah a všetky ich spálil.

Pozoruhodné však je, že portál na spaľovanie môže byť čoskoro doplnený o darcovský portál, ktorý navrhli členovia komunity, ktorí chcú ďalej využívať SHIB ako charitatívnu kryptomenu.

Čítaj ďalej: Zarábaj pohybom! Move2Earn láka čoraz viac investorov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance