Peter Schiff verí že mal po celý čas pravdu: Bitcoin sa zrúti úplne!
Peter Schiff verí že mal po celý čas pravdu: Bitcoin sa zrúti úplne! ,zdroj: www.shutterstock.com/maxtrks28

Peter Schiff, generálny riaditeľ Euro Pacific Capital a jeden z najväčších kritikov otca všetkých kryptomien, sa na svojom profile na sociálnej sieti Twitter podelil so svojimi sledovateľmi o ďalšiu negatívnu predpoveď o Bitcoine. Opätovne verí, že sa jeho dlhodobá predpoveď v blízkej budúcnosti naplní a že kryptomeny zaniknú, a že to celé bola jedna veľká bublina.

Mohlo by ťa zaujímať: Do Kwon sa ospravedlňuje používateľom a investorom Terra

Peter Schiff predikuje ďalší prepad

Peter Schiff je momentálne azda aktívnejší než kedykoľvek predtým. Tentokrát hovorí, že nikomu z kryptomenových optimistov a zástancov Bitcoinu sa nebude páčiť to, keď si pozrie graf, ktorý zdieľa. Podľa otvoreného neprajníka kryptomien, ak ho tak môžeme nazvať, graf Bitcoinu ukazuje veľmi negatívne príznaky pre ďalší pohyb smerom dole.

Jeden z najväčších fanúšikov zlata uviedol, že graf, na ktorom je viditeľný vzor double top spoločne s head & shoulders je nočnou morou. Táto kombinácia podľa neho naznačuje, že Bitcoin má pred sebou „dlhú cestu smerom nadol“.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Podľa kritika pôjdeme na 10 000!

Vo svojom twitterovom príspevku napísal:

Ako môže niekto, kto sa pozrie na tento graf, zostať naladený na Bitcoin pozitívne? Teraz, keď bola horná podporná línia prerušená, je vysoká pravdepodobnosť prechodu na spodnú podpornú líniu. Graf, kde bije do oči vzor head & shoulders spoločne s double top, je hrozivou kombináciou. Pád bude divoký!

V čase písania tohto článku sa BTC obchoduje na úrovni 29 750 USD.

Kritik Peter Schiff nedávno taktiež uviedol, že očakáva, že Bitcoin môže pokojne klesnúť pod úroveň 10 000 dolárov, len čo sa dostane pod zónu 30 000 dolárov.

Čítaj ďalej: Graf na dnes: ekonomický vývoj Slovenska podľa prognózy Európskej komisie

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance